Kamu Sağlığı veya Sigorta Ek Pathways ile MBA İşletme Yüksek Lisans Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Glasgow Caledonian Üniversitesi Londra kampüsünde sunulan bu Global MBA programı, Ortak İyiliğe ve BM Sorumlu Yönetim Eğitimi İlkelerine (PRME) olan bağlılığımız çerçevesinde tasarlanmıştır. Bu ayırt edici Global MBA programı, sosyal açıdan sorumlu bir şekilde sürdürülebilir bir iş kurma içgüdüsüne sahip profesyonel bir yönetici olma isteği taşıyan girişimci ve sosyal düşünen bireyler için tasarlanmıştır.

Sizi yarının dünyasına hazır bir lider haline getirerek, inovasyon ve yaratıcı düşünce yoluyla nasıl önderlik edeceğinizi öğreneceksiniz. Tamamlandığında, geleceğin sorumlu lideri olmak için kendi yeterlilik geliştirme ihtiyaçlarınızı belirleyebileceksiniz.

Esnek bir MBA olan bu eşsiz program, dokuz benzersiz seçmeli modül seçeneği ile öğrencilere tercih ettikleri alanda uzmanlaşma fırsatı sunar. Öğrenciler ayrıca, bu Pathway özgü modülleri seçtikleri takdirde MBA (Halk Sağlığı) veya MBA (Sigorta) ile mezun olabilirler.

Bu uygulamalı ve uygulamalı program, dünyadaki çeşitli iş dünyası ve üçüncü sektör organizasyonlarındaki yöneticilerin karşı karşıya kaldığı günlük zorluklar hakkında fikir vermektedir. Kurum çapında etkili stratejiler tasarlama ve sunma yeteneğinizi geliştirmek için kilit işletme işlevlerinin rolünü, katkısını ve entegrasyonunu vurgularız.

Bu dinamik ve zorlu program, enerjisel katılımınızı gerektirir. Senin gibi, meslektaşların da hırslı, motive olmuş ve başarılı olmaya kararlı olacaklar. Sizi programda ve sosyal sorumluluk sahibi liderlerin küresel mezunlar ağımızda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

GCU London, dünyanın her yerinden seçkin mezunlarını kendine çekmekte ve rakipsiz bir öğrenci deneyimi ve uluslararası istihdam imkanı sunmaktadır.

GCU, Glasgow ve New York'un kalbinde en gelişmiş kampüslere sahip olmaktan gurur duymaktadır.

Bu programın bir parçası olarak, bu heyecan verici yerlerin her ikisinde de birer haftalık kültürel daldırma süresi alma şansına sahip olacaksınız (vize kısıtlamalarına tabi).

Eşsiz MBA'miz, tüm sektörlerde yönetim rollerinde başarılı ve sorumlu bir lider olmak için gereken becerileri, bilgileri ve deneyimleri geliştirmeye yardımcı olarak, uluslararası iş dünyası ve toplumun ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Ne çalışacaksın

Global MBA programı, öğrencilere yönetim teorileri ve pratikleri hakkında temel bir anlayış sağlayacaktır.

Global MBA'in odak noktası iş deneyimidir. İşletmeyle dışsal ilişkiler MBA müfredatının temel bir parçasıdır.

Öğrenciler daha sonra seçtikleri bir konuda uzmanlaşmak için seçmeli seçebilirler.

Modüller

MBA Becerileri ve Araç Kutusu (Çekirdek):

 • Sorumlu Liderlik
 • Kanıta Dayalı Projeler İçin Yöntemler
 • MBA Projesi
 • Yönetim Karar Verme İşlemleri ve Operasyon Yönetimi
 • Örgütsel Değer Yaratmak
 • Küresel Çağda Kurumsal Vatandaşlık
 • Stratejik Yönetim

Seçmeli (Birini seç):

 • Ürün ve Hizmet İnovasyonu ve Global Lojistik
 • Değişimin Yönetilmesi
 • Halk Sağlığı Uygulama Prensipleri ve Teorisi *
 • Sigorta Otomasyonu, Analitik, Dijitalleşme ve Siber Güvenlik **

Seçmeli (Birini seç):

 • yenilik ve girişimcilik
 • Halk Sağlığına Sosyal Eylem Yaklaşımları *
 • İş Sürekliliği ve Kriz Yönetimi
 • Küresel Pazarlama Stratejisi
 • Gelişmekte Olan Piyasalarda Risk İçin Sigorta Çözümleri **

* Global MBA (Halk Sağlığı) ile mezun olmak için bu iki modülü de seçmeniz gerekir.

** Global MBA (Sigorta) ile mezun olmak için bu iki modülü de seçmeniz gerekir.

Glasgow ve New York'a Kültürel Daldırma Gezileri

GCU, Glasgow ve New York'un kalbinde kampüslere sahip olmaktan gurur duymaktadır. Glasgow Caledonian New York College'ın kurulmasıyla New York'ta dereceleri ödüllendiren ilk yabancı yüksek öğrenim kurumuyuz.

Bu programın bir parçası olarak, Glasgow ve New York'a isteğe bağlı kültürel dalma gezileri yapma şansına sahip olacaksınız. *

* Şartlar ve koşullar geçerlidir

Giriş koşulları

Burada listelenen tüm giriş koşulları bir kılavuz olarak kullanılmalı ve giriş için dikkate alınması gereken minimumları belirtmelidir. Bir yerden koşullu olarak teklif alan adaylara belirtilenlerden fazlasını sağlaması istenebilir.

Tipik Giriş Koşulları

İngiltere birinci sınıf veya ikinci sınıf onur derecesi (veya eşdeğeri).

Ancak, her başvuru bireysel olarak kabul edilir. Başvuru sahipleri tipik bir akademik giriş yeterliliğine sahip değilse ancak ilgili iş deneyimini ve / veya tanınmış meslek kuruluşlarının kredilerini gösterebiliyorlarsa, Üniversiteye Önceki Öğrenmeyi Tanıma yoluyla bu programa katılabilirler.

Belirli bir işletme ile ilgili derecesi veya ilgili yönetim deneyimi olan adaylar için MBA Lüks Marka Yönetimi ile de ilgilenebilirsiniz.

ingilizce dili

5.5 altında bir elementi olmayan bir akademik IELTS puanı 6.0 (veya eşdeğeri).

Lütfen unutmayın: çoğunlukla İngilizce konuşulan bir ülkeden geliyorsanız, İngilizce dil yeterliliğiniz hakkında daha fazla kanıt sağlamanız gerekmeyebilir.

tesisler

Londra kampüsümüz Global MBA öğrencilerimize son derece gelişmiş bir öğrenme ortamı sağlar ve dersler, küçük grup çalışmaları ve sosyal öğrenme için modern bir öğretim alanı sunar.

Londra'nın moda ve finans başkentinde bulunan Spitalfields'in kalbinde ultra modern bir ortamda yer alan bu profesyonel lisansüstü üniversite kampüsü, dünyadaki yüksek kaliteli öğretim ve endüstri ortaklıklarından yararlanmaktadır.

Öğrenci Deneyimi

GCU Londra, dünyanın en canlı ve kozmopolit şehirlerinden birindedir.

Her kültürün, her ilginin, hobinin ve kapının önünde her sanatın en iyisine sahiptir. Hepsinden iyisi, GCU Londra, Londra'daki en heyecan verici ve gelecek bölgelerden birinde; Spitalfields, efsanevi Brick Lane, Old Spitalfields, Petticoat Lane Markets ve daha pek çoğunun evi.

Kampüs benzersiz bir MBA ve MSc kursları yelpazesi, yüksek kaliteli öğretim ve uluslararası işletmelerle bağlantılar sunmaktadır.

GCU Londra, öğrencilere canlı, uluslararası, entelektüel ve kültürel yaşamın desteklediği zenginleştirici ve çeşitli bir öğrenme deneyimi sunar. 56 ülkeden, dünyanın her köşesinden gelen kökenden gelen öğrencileri çekiyoruz.

Ücretler ve finansman

Ödediğiniz öğrenim ücretleri çoğunlukla ücret durumunuza göre belirlenir.

Öğrenim ücretleri, kursun isteğe bağlı kültürel ziyareti sırasında konaklama masraflarını içerir. Şartlar ve koşulları okuyunuz.

Öğrenim ücretleri 2020/21

 • Ev (İskoçya ve Avrupa dahil): £ 12,500
 • Uluslararası (Avrupa dışında): £ 14,500

Burslar

Adil bir fiyat için kaliteli eğitim sağlıyoruz; Ortak Gelecek Üniversite olarak, öğretim ücretlerimizi düşük tutarak ve yıllık 2.5 milyon sterlinin üzerinde cömert bir burs paketi sağlayarak yetenekli öğrencilere erişilebilir yüksek öğrenim sunmayı taahhüt ediyoruz.

Şartlar ve koşullar

Bu şartlar ve koşullar, GCU'nun ve Üniversitenin standart öğrenci şart ve koşullarına ek olarak Global İşletme Yönetimi (MBA) üzerine çalışan kayıtlı öğrencilere ve geçerli durumlarda Üniversitenizin Uluslararası Şartlar ve Koşullarına ilişkin yükümlülüklerini ortaya koymaktadır. Üniversitenin size karşı yükümlülüklerinin yanı sıra haklar ve yükümlülükler.

Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Devamını oku

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Daha Az
Glasgow , Londra + 1 Daha fazla Daha az