MBA Liderliği

Genel

Program açıklaması

MBA Liderliği

Merkezi Londra'da öğretilen MBA Liderliği, kariyer gelişimine güçlü bir şekilde odaklanmıştır ve dünyanın önde gelen işletme okullarından deneyimli profesörler tarafından verilmektedir. Kursumuz, öğrencilerin sınıf dışında desteklendiği ve işlerinde veya çalışmalarında karşılaşabilecekleri herhangi bir zorluk için öğretmene erişebildiği benzersiz bir akran koçluğu modeline sahiptir.

Program, yoğun bir profesyonel rolle birlikte yürütülmek üzere tasarlanmıştır ve 18 aylık bir süre boyunca Yönetici Formatında sunulur. Aylık olarak, interaktif atölye tarzı öğretim 3 günlük bir hafta sonu boyunca Londra'nın ticari merkezindeki Londra Moorgate kampüsünde gerçekleşir. Temel iş temellerini kapsamanın yanı sıra, programın güçlü bir vurgusu delegelerin davranışsal yetkinliklerini geliştirmektir. Bu, kurumsal dünyada oldukça etkili olduğu kanıtlanmış davranışsal yönetici yetkinlik beceri tabanlı bir model ile elde edilir. Bu, hafta sonu çalıştayları sırasında gerçekleşen akran koçluğunun yanı sıra hafta sonu çalıştayları dışındaki öğretim profesörlerine sürekli erişimi olan delegeleri de içerir.

Normal çalışma haftası boyunca delegelerin, dersle ilgili teori ile ilgili mesleki rollerinde ortaya çıkan gerçek dünya meselelerini tartışmak için öğretim profesörleri ile düzenli olarak yüz yüze ve sanal toplantılar yapmaları teşvik edilir. Bu MBA, giderek daha üst düzey rollere geçmek için liderlik becerilerini geliştirmek isteyen orta ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. Tipik kariyer yolları, fonksiyonel rollerden fonksiyonel liderliğe, genel yönetime veya iş ortağı düzeyindeki rollere ilerlemeyi içerir. Program, avukatlar, danışmanlar ve kuruluşlarındaki değişim veya dönüşümü yöneten profesyonel yöneticiler gibi profesyonel hizmetler sektöründe çalışan yöneticiler için idealdir.

Hukuk Fakültesi İşletme Fakültesi Liderlik MBA Başkanı Profesör Elizabeth Moore, Amerika Birleşik Devletleri, Finlandiya, Rusya ve İngiltere'de üniversitelerde ders vermiş uluslararası bir akademik geçmişe sahiptir. , Austin'deki Texas Üniversitesi'nden doktorası ve Cambridge Üniversitesi'nden Koçluk Diploması olan Doctor Moore, 2013-2019 yılları arasında Hult International Business School'da Liderlik ve Liderlik Antrenörü olarak görev yaptı. 2006 yılından bu yana Cambridge Üniversitesi'nde ders verdi şu anda kolej Hughes Hall için Yardımcı Eğitmen ve Uluslararası Yaz Programları Direktörü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Harvard Üniversitesi'nde Ziyaretçi Bursu düzenlenmesi ve Rusya'daki St.Petersburg Devlet Üniversitesi'nde beş yıl boyunca yönettiği bir Kültürel Çalışmalar Programı kurmak da dahil olmak üzere 20 yıllık bir kariyer boyunca akademide bir dizi başka rol üstlendi. Liderlik alanında, araştırma alanları özellikle Liderlikte Özgünlük ve Duygusal ve Kültürel zekaya odaklanmaktadır.

Kurs gereksinimleri

  • İngiltere Lisans derecesi veya eşdeğer nitelikler.
  • Öğrenciler ayrıca bazı bütçe gözetiminde yönetim rolünde en az beş yıllık profesyonel iş deneyimine sahip olmalıdır.
  • MBA programı için muafiyet veya RPL başvurularına izin verilmez.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Devamını oku

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Daha Az
Londra , Leeds , Manchester , Birmingham , Londra , Londra , Nottingham + 6 Daha fazla Daha az