MBA Programı

Genel

Program açıklaması

İki yıllık Stanford MBA Programı, vizyonunuzu ve bunu başarmak için becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurken genel bir yönetim derecesine götüren tam zamanlı, yatılı bir eğitim kursudur.

Neden Stanford MBA?

Çünkü hem sizi daha iyi bir lider olmaya zorlayacak hem de nasıl yapılacağını öğretecek bir iş eğitimine ihtiyacınız var. Kariyeriniz ve hayatınız hakkında yeni düşünme yollarını keşfetmeye hazırsınız. Ve sektörlerini yeniden tasarlayan ve dünyayı etkileyen bir liderler topluluğunun parçası olarak gelişirsiniz.

Çünkü bir yüksek lisans derecesinden çok daha fazlasını elde edeceğiniz dönüşümsel bir yüksek lisans programı arıyorsunuz.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Stanford Graduate School of Business is a place where anything 
and everything is possible. It’s where the boundaries of knowledge are pushed beyond what’s imaginable. Where diverse ideas and perspect ... Devamını oku

Stanford Graduate School of Business is a place where anything 
and everything is possible. It’s where the boundaries of knowledge are pushed beyond what’s imaginable. Where diverse ideas and perspectives aren’t just accepted, they’re encouraged and embraced. And in this unique environment of innovation and collaboration, principled leaders emerge. Faculty, students, staff, and alumni develop the courage to take risks, the passion to lead, and the motivation to make a positive impact — on themselves and the world. Daha Az