MBA, Yüksek Lisans of Business Administration

Genel

Program açıklaması

MBA, Yüksek Lisans of Business Administration

İş İdaresi (MBA) Executive Yüksek Lisans işletme uluslararası kabul görmüş bir yüksek lisans derecesi ve management.The MBA geleceğin iş liderlerinin geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu yaratıcılık, pratiklik ve sosyal beceriklilik başlangıç ​​noktalarından tematik sorumlu liderlik yaklaşımları ve kariyer yönetimi de dahil olmak üzere katılımcıların, kişisel gelişimi üzerine odaklandı.

MBA gerçek dünya danışmanlık proje ve bireysel iş araştırma projesinde lider, iş stratejisinin bütünleştirici disiplinleri ve değişim yönetimi üzerinde duruluyor. Greenwich MBA dört uzman sektörlere uygun olabilir: (bankacılık ve sigorta dahil) Finansal Hizmetler; (Sağlık, yerel yönetim ve acil hizmetler de dahil olmak üzere), Kamu Hizmetleri; Sosyal girişim; ve Denizcilik. Programın başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, aşağıdakilerden biri ile mezun olacak: Yönetici İşletme Yüksek Lisans; İş İdaresi (Mali Hizmetler) Yürütme Usta; İşletme (Kamu Hizmetleri) Yönetim Yüksek Lisans; İşletme (Sosyal Enterprise) Yürütme Usta; İşletme (Denizcilik Yönetimi) Executive Yüksek Lisans.

MBA öğrencileri pazarda kendi değerini anlamak ve kariyer potansiyeli en iyi hale getirecek planlar geliştirmek için yardımcı olur yönetici koçluğu içerir.

Desteklenen açık öğrenme programı tarafından bizim part-time öncelikle tam zamanlı çalışan ve iş ve ev taahhütlerine çalışma denge gerekir bireyler hedefleniyor. Açık öğrenme, çalışmanın farklı yöntemler bir karışımını kullanan bir esnek öğrenme modelini destekleyen çalışmaktadır. Üç yaşından küçük biraz üzerinde yaklaşık 12 saat haftada incelemek için gerekli olan ev öğrencileri (İngiltere ve AB), açıktır. Çalışmanın tam zamanlı modu Home, AB ve Uluslararası öğrencilere açıktır ve bir 12 aylık dönemde Greenwich Kampüsü'nde tamamlanır. (Daha önce DMS denir) PgDip Yönetimi lideri çalışmayı yapmak isteyen ev öğrencileri (desteklenen açık öğrenme ile) Executive MBA için başvuruda ve 120 kredilik sonra bir çıkış ödülü talep etmelidir.

Içerik

İş Ortamı ve Bütünleştirici Stratejik Uluslararası İş Ortamı (MBA) (10 kredi) Strateji ve Dönüşüm (MBA) (20 kredi) Değer Zinciri (MBA) (20 kredi) Liderlik, Kişisel Gelişim ve Kariyer Yönetimi (MBA) (15 kredi) yönetme atölyeler ve Simülasyon (MBA) (15 kredi) İş Araştırma Projesi (MBA) (30 kredi) İki Yıl Akredite İş Deneyimi Akademik Amaçlı İş İngilizcesi - Seviye 4 Mali Yönetimi (MBA) (15 kredi) İnsan Kaynakları ve Bilgi Yönetimi (MBA) (15 kredi) Burs ve Araştırma Yöntemleri (15 kredi) İş Analizi (MBA) Vakıflar (10 kredi) Öğrenciler seçenekler bu listeden 15 kredi seçim için gereklidir.

Yaratıcı Problem Çözme ve Danışmanlık Projesi (MBA) (15 kredi) Yaratıcı Problem Çözme ve Danışmanlık Projesi (MBA: Finansal Hizmetler Sektörü) (15 kredi) Yaratıcı Problem Çözme ve Danışmanlık Projesi (MBA: Kamu Hizmetleri Sektörü) (15 kredi) Yaratıcı Problem Çözme ve Danışmanlık Projesi (MBA: Denizcilik Sektörü) (15 kredi) Yaratıcı Problem Danışmanlık Projesi (Ağırlama) (15 kredi Çözme ve

Giriş koşulları

Adaylar sahip olmalıdır:

Tanınan bir üniversiteden iyi bir ilgili birinci derece. PLUS iki yıllık iş deneyimi az. İngilizce dışında bir dilde eğitim Öğrenciler 6.5 veya üzeri IELTS skoru veya başka bir dil test sistemi eşdeğer bir derece olması gerekir. Alternatif olarak, öğrenciler Greenwich Uluslararası Pre-Yüksek Lisans Programı Üniversitesi ile girebilirsiniz. İstisnai olarak, gerekli giriş kriterleri daha az olan adaylar mülakata ve değerlendirmeye tabi kabul edilebilir.

Değerlendirme

Öğrenciler kurs, geliştirme portföyleri, sınavlar, bir danışmanlık raporu ve yönetim araştırma projesi üzerinden değerlendirilir.

Profesyonel Tanıma

Bu program Chartered Management Institute ortak üyeliği sağlar.

Kariyer seçenekleri

Mezunlar yönetiminin tüm alanlarında ilerlemesini takip edebilir. Mezunlarımızın İşverenler Alcatel, Banco Santander, BT, Ernst & Young, MKB ve Raytheon'u bulunur.

Son Güncelleme Nis 2016

Okul Hakkında

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Devamını oku

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Daha Az
Londra , Rochester + 1 Daha fazla Daha az