Herhangi bir yönetim kariyeri ilk adımla başlar

FBS'nin MBA Yüksek Lisans tecrübesi, iş dünyasına global ve gerçek bir vizyon kazandırmak için profesyonel kariyerine başlamak isteyen mezunların ihtiyaçlarını karşılar. Bunun için program garantili ücretli staj yapmayı içerir.

Lisansüstü MBA, küresel bir vizyon ve diğer bir uzmanlık döneminden oluşur.

Seçebileceğiniz uzmanlıklar; Genel Yönetim, Ticari Yönetim ve Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Ekonomik-Finansal Yönetim, Uluslararası Ticaret'dir.

FBS MBA Yüksek Lisans Programındaki öğrencilerin yerleştirilme derecesi çok yüksektir; örneğin, uygulama yapan 5 öğrenciden 4'ünün aynı şirketler tarafından işe alındığı görülmektedir.

metodoloji

FBS Business School'un metodolojisi oldukça pratiktir: “Yaparak Öğrenme” nin maksimuma, yani yaparak öğrenmeye odaklanır. Tüm FBS MBA programlarında izlenen metodoloji, öğrencilerin pratik vakalara çözüm hazırlaması ve sunması ve öğrencinin karar verme sürecinin önüne geçmesi gereken Case Method'dur. Bu metodoloji, bu teknikte çok iyi eğitilmiş bir manevra gerektirir çünkü sınıflar, paylaşılan bilginin gerçek forumları haline gelmelidir.

Program Yapısı

FBS Business School'da MBA programı üç döneme ayrılmıştır.

pic-ia01.png

Tesviye süresi, MBA resmi tarihinden birkaç hafta önce başlar. Bu gönüllü destek döneminde, öğrenciler muhasebe temelleri, Office araçlarının kullanımı ve programın gerçekleştirilmesinde yardımcı olabilecek diğer konularda sınıflar alırlar.

MBA dönemi aşağıdaki bölümlere veya aşamalara ayrılmıştır:

 • Temel Bilgiler: 360 development'lik bir işletme vizyonu sağlayan, yönetimsel gelişim için gerekli unsurların mevcut panoramasından yapılan revizyon.
 • Gelişmiş: Büyük Veriden Uluslararası Ticarete kadar değişen içeriklerle yetkinliklerin ve yönetim becerilerinin derinleştirilmesi. ÖZELLEŞTİRME: Son dönem, Genel Yönetim, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi veya diğerleri gibi şirket alanlarının uzmanlaşmasından oluşur.
 • Proje: Öğrenilen şeyin desteğiyle ve bir öğretmenin bireysel olarak izlenmesiyle uygulanacağı bir şirket Yaratma Projesinin detaylandırılması.
 • Kişisel kariyer planı: Öğrencinin Stratejik Kariyer Gelişim Planının planlanmasına eşlik eder. İstihdam edilebilirlik, FBS MBA'in en önemli özelliklerinden biridir.

Öğrenciler mezun olduklarında Complementos eğitimine gidebilirler. Bu gönüllü yardım döneminde öğrenciler, Dijital İş Dünyası ile ilgili bilgilerini, Dijital Ekosistem, Vizyon ve Dijital Strateji, Dijital Ortamlarda İş Modelleri, Teknoloji Bozuklukları ve Tasarım Düşüncesi, Dijital Pazarlama ve e-ticaret ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında yoğunlaştırdı. Dijital Finans'ın yanı sıra dijital.

deneyimler

FBS MBA'in amaçları arasında yalnızca bilgi ve karar araçlarının edinilmesi değil, aynı zamanda kişisel becerilerin veya yumuşak becerilerin geliştirilmesi de vardır.

 • Açık. Birkaç gün boyunca, diğer dinamiklere ilişkin vakalar ve notlar okul dışındaki bir öğrenme ortamında değiştirilir ve liderliğin ve takım çalışmasının önemini vurgulayan normalden tamamen farklıdır.
 • Etkili iletişim için stratejiler. Bu çalıştayın amacı, istediğimiz hedeflere ulaşmak için iletişim kurmayı öğrenmektir. İyi bir iletişim stratejisi geliştirmek, etkili bir şekilde iletişim kurmanıza olanak sağlar.
 • Şirketlere ziyaretler. Ticari gerçekliği öğrencilere kazandırmayı hedefliyorlar. Ziyaretler, öğrencilere, onlara güncel bilgiler sağlayan insanlarla, süreçlerle ve iş gerçekleriyle temas kurma fırsatı verir ve kariyerlerinin mesleki uygulamadaki uygulamalarını bilmelerini sağlar.
 • Profesyonel uygulama günleri. Fundesem'deki eğitim sırasında, öğrenci, iş dünyasından profesyonel konuşmacılar tarafından yönetilen konferanslara, seminerlere ve atölye çalışmalarına katılabilecek. Bu günlerin amacı, öğrencinin öğrenmesini zenginleştirmek, en son iş haberleriyle güncel olmak ve iş aramadaki en son eğilimleri öğrenmek. Şirketler tarafından en çok değer verilen profilleri bilmek, öğrencilerin mesleki kariyerlerine odaklanmalarına yardımcı olabilir.
 • Yönetsel yetenek gelişimi. FBS metodolojisi öğrencilerin gerçek işletme problemlerini ele alarak yönetsel beceriler ve yetenekler geliştirmelerini sağlar. Bu metodoloji, vakaların çözümü, entegrasyon ve meslektaşların katkıları ve deneyimleri ile zenginleştirme için takım çalışmasını desteklemektedir.
 • Ağ. Herhangi bir sektörde bir kariyer geliştirmeye başlamak için öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile ilişkiler çok önemlidir.

manastır

FBS fakültesi, iş dünyasındaki en üst düzey profesyonellerden, profesyonel alanda geniş deneyime sahip olmanın yanı sıra, öğretim, araştırma, danışmanlık ve danışmanlıktan oluşmaktadır.

Öğretim ekibi, ulusal ve çok uluslu şirketlerin yönetim pozisyonlarında ve aynı zamanda uzman oldukları şirketlerle ilgili konuları öğretmelerini sağlayan harika bir pedagojik hazırlık deneyimine sahiptir. Bu profesyoneller, MBA programlarımızda, mesleki gerçeklerden türetilen bilgisini, öğrencilere şirketin gerçekliğine küresel, doğru ve sadık bir şekilde adapte olmuş olmalarını sağlar.

Kariyer gelişimi

FBS olarak, öğrenciye profesyonel kariyerini en uygun kararları alarak planlayabilmesi ve temel hedeflerini tasarlayabilmesi ve yürütebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Çeşitli servisler aracılığıyla (Kariyer Danışmanı, Koçluk

Bazı Kariyer Gelişimi verileri şunlardır:

 • Aynı şirketler tarafından işe alınan 5 öğrenciden 4'ü staj yapıyor
 • FBS MBA öğrencilerinin% 95'i yüksek lisans tamamlandıktan sonra iki yıl içinde istihdam geliştirmek veya değiştirmek
 • Fundesem öğrencilerine 600'den fazla şirket pozisyon başvurusunda bulundu.
 • 2017/18 son akademik yılında şirketler tarafından 130 öğrenci işe alındı.

finansman

FBS, amacı profesyonellerin ve şirketlerin gelişmesi olan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bu nedenle, temel MBA programları için adaylar için bir dizi burs sunuyor, böylece herhangi bir öğrenci eğitimine gerçekten kendini adamış ekonomik problemler olmadan MBA tamamlayabilir.Ayrıca, FBS birkaç ile çok avantajlı finansman anlaşmaları var finansal varlıklar.

Program dili:
Ispanyolca

Fundesem Business School için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme May 15, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 21, 2019
Duration
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 21, 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 21, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Business Education | Testimonio | MBA