Uluslararası İşletme Yönetimi Mba / Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Uluslararası İşletme Yönetimi MBA (IMBM ), başarılı uluslararası işletme faaliyetlerini yürütmek için gereken yüksek standartların nasıl karşılanacağını öğretir.

Dış ticaret politikalarından uluslararası ilişkilere ve global olarak iş yapmaya kadar, bu MBA, öğrencileri yetenekli liderler ve küresel bir karar vericiler olarak gerçek dünyadaki ticari zorluklarla yüzleşmeye hazırlar.

Akademik Müfredat

Strateji ve Küreselleşme

Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi

Operasyon ve Yenilik Yönetimi

Uluslararası Pazarlama

Finansal ve Ekonomik Yönetim

Girişimcilik

İş Oyunu

Yeni pazarlara erişim

Dış Ticarette Yeni Teknolojiler ve Sosyal Medya

Dış Ticaretin İşletilmesi ve Yönetimi

Final Yüksek Lisans Projesi

Mesleki Kariyer Olanakları

Yöneticiler, İş Alanı Direktörü, Görevli veya CEO olarak tam olarak eğitileceksiniz:

  • Şirkete uluslararasılaşma girişimini girişimcilik veya KOBİ yönetimi düzeyinde gerçekleştirirken Yeni Pazarlar ve Ticaret fırsatları açmak.

  • Güçlü bir uluslararası iş planı tasarlamak ve uygulamaya hazır olmak.

  • Lider becerilerinizi küresel bir iş çerçevesi içinde genişletmek.

Akreditasyon

Mezun olduktan sonra, öğrenciler bir MBA derecesi alırlar:

  1. BEBS Barcelona Executive Business School tarafından Uluslararası İşletme Yönetimi Mba.

Ustanın tamamlanması bir akademik yılı alır.

BEBS , İspanya Hükümeti tarafından dünya çapında geçerli olan yüksek öğretimi sağlamak için tamamen onaylanmış bir özel işletme okulu olup, İspanya'daki İşletme Okulları Birliği (AEEN) ve Avrupa Birliği Özel Yüksek Öğretim (EUPHE) üyesidir. .

Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Devamını oku

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Daha Az