Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Çevre Çalışmaları MBA Programları İncele

Çoğu insan bir MBA ile birisi düşündüğümüz zaman, sertleştirilmiş bir iş fikri, ciddi, profesyonel akla geliyor; Ancak siyah takım elbise ve kısa durumlarda daha iş idaresi alanında daha var. Eğer "Çevre bir MBA nedir?", Merak ediyorsunuz bu ödüllendirici seçeneği düşünebilirsiniz.

Dünyayı daha çevre ihtiyatlı olma gibi, büyük işletmelerin müşterileri ve çalışanları arasında farkındalığı yaymak ve yeşil iş uygulamalarını kurmak, enerji tasarrufu için değişim yapıyoruz. Çevre programında MBA çevre politikası üzerindeki katılımcıları eğitmek ve nasıl profesyonel dünya bu bilgiyi entegre onlara öğretmek için tasarlanmıştır. Bu kuruluşlar için politikalar oluşturulması onların yeşil etkisi başkalarını eğitmek ve çevre dostu iş uygulamaları oluşturmak ve geliştirmek için yardım içerir.

Çevre bilincini artırmak için profesyonel dünyada güçlü bir itme olduğundan, iş piyasasında bu derece takip herkes için iyidir. Ancak, dünya yapmak için çalışan birçok bilgi için daha iyi bir yer büyük motivasyon olduğunu.

Okula maliyeti kurumu tarafından değişir rağmen, orada bir zamanlar olduğundan daha başka birçok seçenek bugün vardır. Bir MBA takip beklemeye kariyer koyarak ve 2-4 yıl için okula geri gidiyor demek olduğunu uzun zaman önce değildi. Bu aynı zamanda pahalı bir oldu, zor bir düşünce değildi sadece; Ancak, çevrimiçi lisans programlarının büyüme ile bugün herkes okula geri gidebilirsiniz. Çoğu online kurumların özellikle okul dışında ek yükümlülükleri öğrenciler için tasarlanmış uygun maliyetli, esnek sınıfları sunuyoruz.

Çevre bir MBA almak insanlar için pek çok iş vardır. En son, büyük şirketler çevre bilinci politikaları oluşturmak ve geliştirmek için Çevre Müdürleri arıyoruz. Diğer kariyer seçenekleri, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışan proje yöneticileri olarak hizmet veren, ya da hükümet çalışma sayılabilir.

 

Online derecesi takip isteyen öğrenciler web sitemizde keşfetmek ve sunduğumuz programları araştırarak başlamalıdır. Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul ofisine başvurun.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Çevre Çalışmaları

Renewables Academy AG (RENAC)

Çevrimiçi yüksek lisans derecesi MBA Yenilenebilir Enerji Kaynakları yenilenebilir enerji ve enerji verimliliğine odaklanarak bir Master of Business Administration sağlar ... [+]

Beuth Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Berlin ve Yenilenebilir Enerji Akademisi (RENAC) , yenilenebilir enerji ve enerji verimliliğine odaklanan bir İşletme Yüksek Lisans derecesi alma şansına sahip ilk uzaktan eğitim programını sunar - MBA Yenilenebilir.

Program yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği sektörlerine uygun ekonomik, teknik, yasal, politik ve organizasyonel bilgileri birleştirir. Bütüncül yaklaşım sayesinde, öğrenciler bir bakış açısı kazanır ve anlar:

çeşitli RE teknolojileri ve uygulamaları ve avantajlarıuluslararası enerji politikalarıyeşil enerji teknolojileri için destek mekanizmalarıBu teknolojileri sanayide karlı olarak nasıl kullanacağız... [-]
Almanya Berlin
Ekim 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
5 dönem
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku