MBASTUDIES

Yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisansları içinde İşletmecilik Çalışmaları Gary Amerika Birleşik Devletleri 2020

MBA gücünü ve açılır kapılar, sunduğu ağ ve öğretir problem çözme becerileri göz önüne alındığında, iş öğrencilerin daha eğitim yapan olmak ve çıkmak istediklerini anlamak bilinçli bir çaba gerekir kendi MBA derecesi.

İşletme eğitimi, öğrencilerin bir işletmeyi nasıl idare edeceklerini öğrenecekleri bir programdır. Reklam, pazarlama, para yönetimi, iletişim, yönetim, işletme plan yazımı ve işe alım ve eğitim gibi konular işlenmektedir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Gary şehir 1907 yılında kurulmuş ve Indiana büyük devlet bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Jackson Five hamile için ünlü, şehir de özellikle çelik üretiminde sanayi bakımından zengindir. Bu etkin teknolojik ve iş eğitim programları için bilinen bir bölgesel devlet üniversite ve kolej ev sahipliği yapıyor.

Yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisansı içinde İşletmecilik Çalışmaları Gary ABD'nde

1 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Gary Filter

Hızlı parça mba - işletme yönetimi ustaları

Indiana University Northwest School of Business and Economics
MBA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
20 aylar
Ingilizce
Kampüs

IU Northwest MBA derecesi programı işletme yönetimi alanında profesyonel bir kariyer için nitelikli adayı hazırlar.

Devamını oku