$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Uzaktan Eğitim MBA Dereceleri içinde İşletmecilik Çalışmaları Oshkosh Amerika Birleşik Devletleri 2022

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı(MBA), bir işletme okulunda lisansüstü programı tamamlayarak elde edilmektedir. Birçok okul işletme yönetimi alanında derece alabilmeniz için full time, part time ve online programlar sunmaktadırlar.Ticaret alanında çalışmak isteyen öğrenciler işletme eğitimi almayı düşünmelidirler. Bu akademik program öğrencilere çalışan yöne… Devamını oku

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı(MBA), bir işletme okulunda lisansüstü programı tamamlayarak elde edilmektedir. Birçok okul işletme yönetimi alanında derece alabilmeniz için full time, part time ve online programlar sunmaktadırlar.

Ticaret alanında çalışmak isteyen öğrenciler işletme eğitimi almayı düşünmelidirler. Bu akademik program öğrencilere çalışan yönetimi, para yönetimi, liderlik ve işletme etiği gibi konularda becerilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Oshkosh Fox Nehri ve Lake Winnebago kesiştiği noktada yer alan bir şehirdir. Geri 1818.The şehre tarihi eser 14.000 öğrenci ve 1.700 personel hizmet çok tanınmış üniversitenin ev sahipliği yapmaktadır. Farklı alanlarda lisans düzeyinde eğitim şehirde çok sayıda kolej vardır.

Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisansı içinde İşletmecilik Çalışmaları Oshkosh ABD'nde

Daha Az
ABD'nde eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Önerilen En güncel Unvan
  • Önerilen
  • En güncel
  • Unvan
University of Wisconsin Oshkosh
Oshkosh, Amerika Birleşik Devletleri

Gerçek dünya deneyiminiz var ve ilerlemek istiyorsunuz. UW Oshkosh'taki MBA Profesyonel Programı ile bir sonraki fırsat için kendinizi konumlandırın. MBA derecenizi istediğini ... +

Gerçek dünya deneyiminiz var ve ilerlemek istiyorsunuz. UW Oshkosh'taki MBA Profesyonel Programı ile bir sonraki fırsat için kendinizi konumlandırın. MBA derecenizi istediğiniz zaman, programınıza göre ve yaşam tarzınıza uygun bir biçimde kazanın. Etkileşimli yüz yüze sınıflarımız ve esnek çevrimiçi seçeneklerimiz, yüksek lisans derecenizi alırken iş, aile, arkadaşlar ve toplum katılımını dengelemenize olanak tanır. -
MBA
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme