MBASTUDIES

Yarı zamanlı MBA'ler içinde İşletmecilik Çalışmaları York Amerika Birleşik Devletleri 2020

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı(MBA), bir işletme okulunda lisansüstü programı tamamlayarak elde edilmektedir. Birçok okul işletme yönetimi alanında derece alabilmeniz için full time, part time ve online programlar sunmaktadırlar.

Ticaret alanında çalışmak isteyen öğrenciler işletme eğitimi almayı düşünmelidirler. Bu akademik program öğrencilere çalışan yönetimi, para yönetimi, liderlik ve işletme etiği gibi konularda becerilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

York güney merkezi Pennsylvania'da küçük tarihi bir kasabadır. Şehir bölgesel bir odak noktası olduğu için, birçok üniversite ve kolej ev sahipliği yapmaktadır. Kentin üniversiteler işlerini, tıbbi ve mutfak programları için bilinir.

Yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisansı içinde İşletmecilik Çalışmaları York ABD'nde

1 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, York Filter

Master of Business Administration (MBA)

York College of Pennsylvania (YCP)
MBA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

İşletme Yüksek Lisans programı 1977 yılında kuruldu ve bölgesel işverenlerin liderlik ve yönetim kapasitesini oluştururken çalışan profesyonellerin kişisel ve mesleki hedefler ...

Devamını oku