Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İletişim 2 İşletme Eğitimleri Araştır

İşletme Yüksek Lisansı, mezuniyet sonrası kariyerinde mükemmel olmayı umut eden birçok öğrenci için bir hedeftir. Bu derece, belirli bir iş alanındaki bir öğrencinin uzmanlığını gösterir ve aksi halde kapalı kalabilecek birçok kapıyı açabilir.

İletişimde MBA Nedir? Bu derece, halkla ilişkilerden medya stratejisine, organizasyonel iletişim ve etiğe kadar başarılı bir iş için gerekli olan çeşitli iletişim yollarına odaklanmaktadır. İletişim alanında MBA, sağlık bakımından devlet kurumlarına kadar bir dizi alanla ilgilenen öğrenciler için yararlı olabilir. Her bir öğrencinin odaklandığı alanlara bağlı olarak, dersler İtibar Yönetimi, Etkili Sanal İletişim veya Siyasal İletişim Esaslarını içerebilir.

İletişim programında MBA kursiyer alan öğrenciler, işletme yazımı, yatırımcı ilişkileri ve halka açık konuşma da dahil olmak üzere pek çok beceriyi öğrenmeyi bekleyebilir. Bu beceriler çok çeşitli profesyonel kullanımlara dönüşebilir ve nitelikli iletişim her zaman iş yeri dışında yararlıdır.

İletişimde bir MBA maliyeti, kurs teklif eden kuruma bağlı olarak değişir ve bir yıldan üç yıla kadar sürebilir. Adayların, ihtiyaçları için en uygun olanı bulmak için okulları kapsamlı bir şekilde araştırmaları teşvik edilmektedir.

Etkili iletişim, hemen hemen her endüstri veya işletmede gereklidir. Bu nedenle, İletişim alanında MBA başarmış olan kişiler, bir iletişim direktörü, pazarlama müdürü veya yatırımcı ilişkileri müdürü gibi herhangi bir sayıdaki pozisyon için fırsatlar bekleyebilir. Bu pozisyonlar, adayın ilgisine bağlı olarak herhangi bir şirket veya kuruluşta olabilir.

Öğrenciler, geleneksel programlarla veya çevrimiçi kurslarla dünyanın herhangi bir yerindeki İletişim bölümünde MBA'nı tamamlayabilirler. Online kurslar genellikle öğrencinin bulunduğu yerden bağımsız olarak tamamlanabilir. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar İletişim

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Yenilikçi MBA CSB Master çalışmaları, Clark University of Worcester (ABD) ile işbirliği içinde Cracow School of Business CUE tarafından düzenlenmiştir. Bu çalışmalar önce ... [+]

MBA CSB Master

Yenilikçi MBA CSB Master çalışmaları, Clark University of Worcester (ABD) ile işbirliği içinde Cracow School of Business CUE tarafından düzenlenmiştir.

Bu çalışmalar öncelikle iş hayatında kariyerlerine başlamak isteyen insanlar için yaratılmaktadır (genç yönetim).

MBA CSB MASTER PROGRAMI:Saat sayısı: 2 160 saat (480 saat ders ve 1 680 saat bireysel proje çalışması)MBA CSB Master çalışmaları, yeterlik alanlarına ayrılan sınıfların yürütüldüğü dört yarıyıl sürmektedir.Uygulamalı dil: İngilizce% 100Hafta sonu dersleri Cuma (saat 18:00 - 21:00), cumartesi ve pazar günleri saat 8.00 - 16.00 arasında gerçekleştirilmektedir. Toplantılar ayda bir veya iki kez yapılmaktadır.MBA CSB Master Programının Maliyeti: 6 900 EUR (taksitler halinde ödeme imkanı), 200 EUR iade edilmeyen işe alım ücretiOrtak okulu: Clark University of Worcester (ABD)Program Hedefi... [-]
Polonya Kraków
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EU Business School

İletişim ve halkla ilişkiler için gerekli olan beceriler, sosyal ve dijital medyanın ilerlemesiyle büyük ölçüde yeniden tanımlandı. Alandaki profesyonellerin giderek karm ... [+]

İletişim ve halkla ilişkiler için gerekli olan beceriler, sosyal ve dijital medyanın ilerlemesiyle büyük ölçüde yeniden tanımlandı. Alandaki profesyonellerin giderek karmaşıklaşan halkla ilişkiler kampanyalarını koordine etmesi ve örgütün önemli mesajlarının temel hedef kitlelerine ulaşmasını sağlamak için karmaşık stratejiler ve mikro hedefler tanımlanması gerekmektedir. Bu program, öğrencilere güncel trendlerin önünde kalmak ve en yeni teknolojileri ve iletişim stratejilerini uygulamak için gereken bilgi birikimini sağlayacaktır.

Süre: Üç dönem / bir yıl (90 kredi)

Mekanlar: Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih, Online

... [-]
İsviçre Geneva İspanya Barcelona Montreux Almanya Munich Switzerland Online  + 4 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku