MBASTUDIES

İnşaat Projesi Yönetimi 2 MBA Dereceleri Bak

Bir İşletme Yüksek Lisansı, iş hayatında kariyer yapan öğrenciler için tasarlanmış bir tür ileri derecedir. Bu eğitim yolu, genellikle tamamlanması iki yıl süren yoğun bir programdır. Birçok öğrenci iş alanında bir lisans derecesi aldıktan sonra MBA kazanmayı tercih eder.

İnşaat Proje Yönetimi MBA nedir? Bu tür bir lisans programı, inşaat projelerinin pürüzsüz tasarımı ve tamamlanmasının ardındaki talepleri ve sorumlulukları inceler. Öğrenciler, vergi sistemleri, yönetim becerileri, ticaret hukuku, iş hukuku, insan kaynakları yönetimi, arz ve talep, piyasa türleri, ekonomi, idari hukuk ve kurumsal sorumluluk konularında dersler alabilirler. Bu konular mezunların inşaat şirketlerinde veya inşaat firmalarında denetleyici pozisyonlarına hazırlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yüksek organizasyonel yetenekler ve güçlü kişilerarası iletişim taktikleri de dahil olmak üzere inşaat proje yönetimi öğrencilerinin alabileceği sayısız beceri vardır. Bu öğrenciler ayrıca başkalarının hedeflerine ulaşmalarını sağlama yeteneğini kazanma eğilimindedir. Tüm bu becerilerin işyerinde uygulamaları vardır ve mezunların kişisel uğraşlarda da başarılı olmalarına yardımcı olabilir.

Gelişmiş bir derece kazanmanın maliyeti, programın gereksinimlerini tamamlamak için gereken derslerin sayısı ve derecesini sunan okulun türüne ve türüne bağlı olarak değişebilir. Öğrenciler bir lisans programının maliyetini telafi etmek için maddi yardım veya burs parasını kullanabilirler.

İnşaat proje yönetimi alanı tatmin edici bir kariyere yol açabilir. Bu konuda yüksek lisans derecesi olan bir öğrenci, sadece bir lisans derecesi ile bir öğrenci üzerinde bir pozisyon elde etme şansını artırabilir. Bu alandaki potansiyel iş pozisyonları arasında yol mühendisleri, teknik mimarlar, inşaat etütleri ve inşaat mühendisleri bulunmaktadır. Hem özel hem de devlet inşaat şirketleri bu alanda genellikle eğitimli çalışanlar ararlar.

MBA seçenekleri dahil olmak üzere birçok lisansüstü program dünya çapında mevcuttur ve çevrimiçi veya yarı zamanlı kurslar sunan bir program düşünebilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar İnşaat Projesi Yönetimi Filter

Uluslararası İnşaat ve İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi - Uluslararası İnşaat Yönetimi - MBA

Universidad Europea
MBA
<
Tam zamanlı
<
6 aylar
Ispanyolca
Kampüs

Siz bir mühendis ya da mimarsınız ve zaten bir teknik bilginiz var, fakat bir şirketin yönetimi hakkında değil. Bildiğiniz gibi, birçok şirkette bir alaka düzeyine hak kazanma ...

Devamını oku

İnşaat ve Inşaat Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi - MBA - İnşaat Yönetimi

Universidad Europea - Programas Online
MBA
<
10 aylar
Ispanyolca
e-Öğrenme

"Sıralaması 250 en iyi ustalara göre şehircilik alanında en iyi MBA. İnşaat sektörünün özelliklerine uygulanan MBA programlarının özel bilgilerini edineceğiniz tek resmi ...

Devamını oku