MBA

Genel

Program açıklaması

Richmond Üniversitesi MBA, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu önemli yetkinliklere ve küresel kuruluşların her şeyden önem verdiği kritik becerilere sahip olacakları bir program sunmayı amaçlamaktadır. Bunlar arasında, çapraz-işlevsel ve çok kültürlü takımlarla çalışabilme ve yönetme, işletmeleri yenilikçi çözümler ile üretme ve uygulama ve her seviyede paydaşlarla ilişki kurma becerisi bulunmaktadır.

MBA, mezuniyet ortalamasının çok üzerinde ve hızlı bir şekilde kariyer ilerlemesini önemli ölçüde kazanan MBA sahiplerine katılmanızı sağlayan, işbirlikçi ve destekleyici bir ortamda bir iş ekibi lideri olarak uzmanlığınızı geliştirecektir. Çok sayıda ağ oluşturma ve kariyer fırsatları ile, etkili iş liderliğini daha da geliştirme şansına sahip olacaksınız.

Bireysel ve grup projeleri ile değerlendirileceksiniz. Değerlendirme raporlar, sunumlar ve yarışmalar içerir, bu sayede iş dünyası ve stratejik iş yönetimi dünyasında sayısız durumlara hakim olmanızı sağlar.


Bu programı incelemek için en iyi 5 neden

  • Tüm öğrencileri iş hayatında gelecekteki bir kariyer için hazırlamak için entegre stajları yaşayın.
  • Bir işyerini ve ekipleri işyerinde stratejik olarak yönetme yeteneğinizi geliştirin.
  • Finansal analiz ve kontrol için bir işte kullanılan metrikleri ve araçları uygulama yeteneğinizi genişletin.
  • Karar verme ve veri analizi için gerekli becerileri kazanın (ROI, KPI).
  • Örnek çalışmalar ve projeler yoluyla iş prensiplerini gerçek yaşam koşullarına uygulayın.


Temel çalışma alanları

Beceriye Dayalı Kariyer Seminerleri: İşletme Okulu, her iki kampüste akademik yıl boyunca bir dizi beceri tabanlı kariyer semineri sunmak için Üniversite Öğrenci İşleri Dairesi ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Entegre Staj: Yüksek lisans programlarımız, özellikle ilgili alanlarda kariyer için öğrencileri hazırlamak için amaçlamaktadır ve buna paralel olarak, tüm MBA öğrencilerimiz Kariyer yoluyla staj yapabilir.


Mezun olduktan sonra

Kariyer yolları
American Express, BP, Citroen Cezayir, Coca-Cola Servicios de Colombia, Credit Suisse, Glencore India Pvt Ltd, Laura Ashley Vakfı, Merrill Lynch, İskoçya Kraliyet Bankası, Standard Chartered Bank, UBS ve Birleşmiş Milletler

İleri eğitim
PhD, Parsons Tasarım Okulu - New York, Central St Martins -UAL, Londra İşletme Okulu, LSE, vb.


Kariyer Desteği

Kariyerlerimiz aracılığıyla kariyer desteği ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.


Giriş koşulları

2.2 (Alt İkinci Sınıf Onurları) veya uluslararası eşdeğeri minimum sınıflandırma ile herhangi bir disiplinde birinci derece.


İngilizce Dil Gereksinimleri (Anadili İngilizce Konuşanlar)

  • Her Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma ile 5,5 IELTS 6.0
  • TOEFL (IBT) 80 genel olarak Dinleme 19, Okuma 20, Yazma 19, Konuşma 22
  • Pearsons Her İngilizce Okuma, Konuşma, Konuşma ve Yazma ile İngilizce (PTE) 60 Akademik Testi
  • Cambridge İngilizce: Yeterlik - Seviye C2 veya Seviye C1

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Devamını oku

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Daha Az
Kensington , Richmond + 1 Daha fazla Daha az