MBA

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

EAE Business School MBA, iş yönetimi ve yönetim için profesyonel bir profil olarak size eğitim verecek usta.

İş dünyası ve şu andaki ekonomik durum, çok dinamik ve rekabet gücü yüksek, çeşitli yönetim alanlarıyla ilgili sağlam bilgi birikimine sahip, ve çok yönlülük, uyum, yansıma, çözüm ve yaratıcılık gibi kişisel ve profesyonel becerilere sahip eğitimli profesyoneller talep ediyor. . Ayrıca, birçok ülkenin çalıştığı ekonomik iyileşme, özellikle gelişmiş ekonomiler, birçok şirketin kendilerini yeniden yaratma fırsatını temsil eder; yöneticiler, yetenek ve yeteneklerinin derinlemesine yenilenmesini gerektiren organizasyonlarında zorlukları ve değişiklikleri üstlenmek zorundadır. .


Yüksek Lisans MBA

EAE Business School Yüksek Lisans Tam Zamanlı MBA , şirketlerin ve kurumların yönetilmesi için gerekli olan yönetim becerilerinin edinilmesi yoluyla bir şirketteki sorumluluk pozisyonlarına ulaşmalarını sağlayan mükemmel bir yönetim eğitimi programıdır. Katılımcının yönetim ve işletme alanındaki bilgilerini geliştirmesi ve genişletmesi, ana yönetim araçlarıyla çalışmaları ve becerilerini ve yönetsel becerilerini güçlendirmesi için tasarlanmıştır. EAE Yüksek Lisans MBA, katılımcı profesyonellerin geri kalanı, fakülte ve konferanslar, konuşmalar ve aktivitelere davet edilen profesyoneller arasında kurulan ağ ile zenginleştirilmiş organizasyonların yönetiminde yer alan tüm alanların anlaşılmasına odaklanmıştır. profesyonel konumlandırmayı geliştirin.

Net bir hedefe sahip olmak: Organizasyonunuzu zaman içinde sürdürülebilir olan rekabetçi avantajların gelişimine yönlendirmek. Barselona veya Madrid'de Yüksek Lisans MBA'ın akademik dönemi bittiğinde, öğrenci Pace Üniversitesi'nde (New York) iki haftalık bir ikamet süresini tamamlama seçeneğine sahip olacak.


MBA Kampüsü Madrid

Madrid'de EAE Business School resmi ustaları arasında, İşletme Yönetimi Yüksek Lisans veya İşletme Yüksek Lisansı (MBA), dünyanın en iyileri arasında tanınan bir tanesidir. Rey Juan Carlos Üniversitesi (Madrid Kampüsü) 'nde geliştirilen MBA Yüksek Lisans'ın amacı, katılımcılara tam bir yönetim eğitimi sunmak, işletme yönetimi ve yönetimi konusundaki bilgilerini, Madrid gibi profesyonel ve rekabetçi bir ortamda genişletmektir.


MBA Kampüsü Barcelona

Katılımcı, Barselona'daki okulun akademik ortaklarından biri olan Polytechnic University of Catalonia (UPC) aracılığıyla resmi dereceyi elde etmek için Barselona'daki kampüste de bu MBA yapma seçeneğine sahiptir.

106823_5.jpg

EAE Business School MBA programını tamamlamak için nedenler

 1. Bloomberg'e göre dünyanın en iyileri arasında EAE MBA
  EAE MBA, prestijli Amerikan dergisi Bloomberg Businessweek tarafından "En İyi Uluslararası İş Okulları 2018" sıralamasına göre dünyanın en iyileri arasında. Okul ABD dışında bir MBA yapmak için dünyanın 32 en iyi okulları arasında yer alıyor. UU.


 2. New York'ta Konut Programı
  Okul döneminin sonunda, Pace Üniversitesi'nde (ABD) "İnovasyon ve Değer Yaratma" konusunda iki haftalık bir süre kalabilirsiniz. Bu konut konaklama ek bir maliyeti vardır.


 3. EAE Emprende
  İş inkübatörümüz aracılığıyla girişimci projelerinizi eğitiyor, finanse ediyor ve onlara eşlik ediyoruz. EAE Lab, size rekabet avantajlarını tanımlayabilmeniz ve iş fikrinizi geliştirebilmeniz için gerekli kaynakları ve ortamı sağlayacaktır.


 4. İş Oyunu
  Bu simülatör, bir şirketin karşılaştığı zorlukları derinleştirmenize izin verecek ve bir yöneticinin ayakkabılarına girerken becerilerinizi test edecek.


 5. Uluslararası Yetenek Programı
  Uluslararası bir mesleki gelişmeyi hedefliyorsanız, İşbirliği Atölyeleri aracılığıyla EAE ile işbirliği yapan çok uluslu şirketler arasında en yüksek görünürlüğe ve üst düzey danışmanlarla ve uluslararası seçim danışmanlarıyla görüşmelere sahip olacaksınız.


 6. İş ağı
  İletişim ağınızı genişletmenize olanak tanıyan büyük şirketlerden ve diğer öğrencilerden profesyonellerle toplantılar. 2017 yılında Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA veya Grupo Hero gibi şirketlerin yöneticileri ile toplantılar düzenledik.


 7. Sıralamalar Amerika
  Dünyadaki en iyi işletme okullarının en iyi 25'inde EAE AMERİKA EKONOMİSİ 2018.


 8. Uluslararası sıralamalar
  Avrupa'da en iyi 65 ve dünyadaki 200 arasında yer aldı (QS Global MBA 2018 sıralaması). En iyi MBA Avrupa sıralamasında ilk kez girin ve Top 35 (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017) 'da yer almaktadır.

106807_6.jpg

Kabul ve Adlandırma Gereksinimleri

kabul şartları

 • MBA erişmek için en az 3 yıllık mesleki deneyim.
 • Bir lisans veya üniversite derecesi var.


Çift Diploma

Programı başarıyla tamamlayan kişiler, EAE Business School Tam Zamanlı MBA derecesini alacaktır. Buna ek olarak, belirlenen akademik gereksinimleri karşılayan katılımcılar, Universitat Politècnica de Catalunya'dan (program Barselona'da gerçekleştirilirse) Tam Zamanlı MBA derecesini ve Rey Juan Carlos Üniversitesi'nden tam zamanlı MBA derecesini alacaklardır. Madrid).

Üniversiteler tarafından verilen nitelikleri elde etmek için her iki kurumun da talep ettiği şartlara uymak gerekir.


Kabul süreci

Kabul sürecimizin temel amacı, adayların mesleki sütçülük ve akademik müfredat yoluyla uygunluğunu sağlamaktır. Tüm katılımcılar, sınıf arkadaşları, öğretmenler ve mezunlar ile uzun süreli bir ilişki geliştirmenin mümkün olduğu bir bağlam aracılığıyla bu öğrenme deneyiminden en iyi şekilde yararlanmalıdır.

Kabul sürecine başlamak için, ilgili formun doldurulması gerekmektedir, böylece adayın profili Akademik Komitemiz tarafından değerlendirilebilir. Akademik Komite tarafından Tam Zamanlı MBA'ye verilen Kabul kararı olumlu ise, aday bu Yüksek Lisansa kayıtlarını resmileştirebilir.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

Kariyer fırsatları

Kariyer Hizmetleri Meslekler EAE Business School kariyer hedeflerine ulaşmak ve onların beklenti ve çıkarları ayarlamak için kılavuzluk eder ve onların profil analizi öğrencilere eşlik yeni iş fırsatları yaratıyor sorumludur işgücü piyasası.

Kariyer Departmanı ayrıca, Çevrimiçi İstihdam Forumu gibi istihdam edilebilirliği teşvik etmek için etkinlikler düzenlemektedir; Yılda 6,000'den fazla iş teklifi sunan Fırsatlar Bankası; ya da Uluslararası Yetenek Programı, dünyanın farklı bölgelerinden gelen akıl hocalarıyla atölye çalışmaları ve röportajlarla çok uluslu şirketlerde uluslararası gelişim ve görünürlük isteyen öğrencilere yöneliktir. EAE aynı zamanda öğrencilerin erişebileceği L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM gibi büyük projeksiyonlu markaların istihdam edilebilirlik programlarına da katılıyor.


İstihdam Raporu 2017'nin bazı verileri:

 • Öğrencilerin% 93'ü programın bitiminden altı ay önce iş bulmaktadır.
 • % 34'ü ustayı bitirdikten sonra bir yıl içinde% 30'a kadar maaşını artırdı
 • Öğrencilerin% 67'si EAE Business School aracılığıyla mevcut olan bazı yollardan bir iş fırsatı yakaladı.
 • Mezuniyet sonrası% 74 yeni bir meslek teklifini kabul etti
Son Güncelleme Ara 2018

Okul Hakkında

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Devamını oku

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Daha Az
Barselona , Madrid , New York , Şanghay + 3 Daha fazla Daha az