İspanyolca MBA

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

EAE İspanyolca EAE , iş alanındaki tam potansiyelinizi geliştirmek için tasarlanmış bir yönetim eğitim programıdır, sizi herhangi bir şirkette sorumluluk pozisyonlarına ulaşmaya ve peşinde olduğunuz profesyonel sıçramayı almaya hazırlayan bir programdır.

Oldukça dinamik bir ekonomik bağlamda, küresel bir pazar ve sürekli büyüyen rekabet, çok yönlü ve yaratıcı yöneticilere ihtiyaç duyulmaktadır, bu da şirketlerinin ve kuruluşlarının stratejik çizgilerini başarılı bir şekilde tasarlamak için bilgi ve becerilerini güncellemekle ilgilidir.

Program, liderlik kapasitenizin gelişimine odaklanır ve size farklı departmanların izole anlayışının ötesine geçen kapsamlı ve kapsamlı bir vizyon sunar. Karar vermede güvenlik kazanacak, yeni alan ve sektörlere bakış açısı kazandıracak, ana yönetim araçlarını kullanarak yönetim becerilerinizi güçlendirecek ve mükemmel bir iletişim ağına erişeceksiniz.

workplace, team, business meeting

EAE Business School bu ustayı almanın nedenleri

 1. Uluslararası Yetenek Programı
  Uluslararası bir mesleki gelişmeyi hedefliyorsanız, İşbirliği Atölyeleri aracılığıyla EAE ile işbirliği yapan çok uluslu şirketler arasında en yüksek görünürlüğe ve üst düzey danışmanlarla ve uluslararası seçim danışmanlarıyla görüşmelere sahip olacaksınız.


 2. MBA Kariyer Yolu
  İş fırsatlarınızı uluslararası ölçekte geliştirmek için tasarlanmış, kişiselleştirilmiş eğitim ve destek hizmetleriyle kişiye özel bir kariyer planı.


 3. New York'ta Konut Programı
  Okul döneminin sonunda, isteğe bağlı olarak University of Pace'de (ABD) “İnovasyon ve Değer Yaratma” konusunda iki haftalık bir konaklama yapabilirsiniz.


 4. EAE Taahhüdü
  EAE Lab, rekabet avantajlarını tespit edebilmeniz ve iş fikrinizi geliştirebilmeniz için size kaynakları ve gerekli ortamı sağlayacaktır.


 5. İş ağı
  İrtibat ağınızı genişletmenize olanak tanıyan büyük şirketlerden profesyoneller ve diğer öğrencilerle toplantılar. 2018 yılında Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA veya Grupo Hero gibi şirketlerin yöneticileriyle toplantılar düzenledik.

Öne çıkan

 • 1958'den beri 77.000'den fazla yönetici eğitildi
 • Dünyanın En İyi 25 İşletme Okulu arasında İlk 25 - Sıralama América Economía 2019
 • İspanya'nın En İyi 2. İşletme Okulu - Merco Ranking 2019
 • İspanya'da ilk üniversite yüksek lisansını öğreten ilk işletme okulu
 • QS Global MBA 2019 Avrupa'nın En İyi 50 Sıralaması
 • 2018'de 103 farklı milletten

entrepreneur, startup, start-up

İstihdam raporu

 • Öğrencilerin% 85'i yüksek lisans sonunda yeni iş teklifleri aldı
 • 2018'de yayınlanan 7.000'den fazla iş teklifi ve staj
 • 2018'in ilk 5 işe alım şirketi: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol ve Coca Cola
 • Staj yapan EAE öğrencilerinin% 98'i Kariyer Bölümü sayesinde bunları alıyor

Finansman seçenekleri

EAE yetenekli MBA öğrencilerinin bize olumlu ilham verdiğini ve topluluğumuz için bir ilerleme motoru olduğunu biliyoruz. EAE bursları, mükemmellik yolunda gösterdiğiniz çabayı ödüllendirir ve eğitim programlarımıza erişim fırsatlarını genişleten eşitlik ve sosyal adalete bağlılıktır.

 • Öğrencilerin% 25'i maddi yardım alıyor
 • 12 ay faizsiz kendi finansmanı
 • 4 farklı tür EAE bursu
Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Devamını oku

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Daha Az
Barselona , Madrid , New York , Şanghay + 3 Daha fazla Daha az