MBASTUDIES

İsveç'te En iyi 3 İşletme Yüksek Lisansı Karşılaştır 2020

İsveç'te MBA, yenilik ile iş birleştiren küresel bir iş deneyimi sunuyor. İsveç'te 2010 yılında ilk Avrupa Yeşil Başkenti Ödülü elde MBA, sürdürülebilirlik İsveç yaklaşım öğrenin.

MBA İsveç'te uluslararası odaklı programlar ile global pazarda yer hazırlar. , Iş teori ve metodoloji pratik uygulama içeren sağlam bir iş temele sahip. İsveç'te MBA ile sürdürülebilirlik ve iş geliştirme mevcut temalardan bir anlayış olacak ve karar alma sürecine stratejik düşünmeyi öğrenmek olacaktır. İsveç'te MBA analiz ve sürdürülebilir çözümler geliştirmek için eleştirel düşünme nasıl öğretecektir.

İsveç'te MBA ile rekabet avantajı kendiniz verin. Veya kendi kariyer genişletmek isteyen profesyoneller için, İsveç MBA ve Executive MBA programları sunuyor. Aşağıdaki İsveç programlarında çeşitli MBA kaydırma kariyerinde bir sonraki adım atın!

Arama Sonucu Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
4 dönem
Ingilizce
İsveççe
Kampüs

Yönetici MBA programı, hem özel hem de kamu sektöründe mevcut ve gelecekteki organizasyonel liderlere uygulanabilir uluslararası liderlik ve yönetim uygulamalarına odaklanmış ...

Devamını oku

Göteborg Executive MBA

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
21 aylar
Ingilizce
Kampüs

İsveç'te İşletme Ekonomisi ve Hukuku'nun Götebük Üniversitesi'nde İngilizce olarak Üç Katmanlı Yetkili yarı zamanlı Executive MBA programı.

Devamını oku

MBA Programı (60 kredi)

Blekinge Institute of Technology
MBA
31 Ağu 2020
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bir mühendis olarak kariyerinize, strateji, finans ve liderlik gibi konularda yetkinliği olan daha fazla gelecek yol verin. Yarı zamanlı çalışıyorsun ve evden.

Devamını oku