Yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisansları içinde Kurumsal Sosyal Sorumluluk Almanya'da 2020

MBA (Master of Business Administration) iş çalışma hakim olması öğrencilere verilir yüksek lisans derecesi. MBA derecesi dünyanın en prestijli ve aranan derece biri olarak düşünülmektedir.Şirketler artık ama bir bütün olarak ekonomik ve sosyal ortamda sorumluluk bakan olmadan mükemmel sonuçlar üretebilir liderleri içine arıyoruz. Kurumsal Sorumluluk alanında MBA iş ahlakı… Devamını oku

MBA (Master of Business Administration) iş çalışma hakim olması öğrencilere verilir yüksek lisans derecesi. MBA derecesi dünyanın en prestijli ve aranan derece biri olarak düşünülmektedir.

Şirketler artık ama bir bütün olarak ekonomik ve sosyal ortamda sorumluluk bakan olmadan mükemmel sonuçlar üretebilir liderleri içine arıyoruz. Kurumsal Sorumluluk alanında MBA iş ahlakı ve iş uygulamaları ve finans toplumsal manzarası odaklanır. Öğrenciler küresel ekonomiye olumlu katkılar olabilir iş ilişkileri ve yenilikler üzerinde uzun vadeli bir bakış açısı var öğrenmek.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Yarı zamanlı MBA Derecesi içinde Kurumsal Sosyal Sorumluluk Almanya'da

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Berlin, Almanya

Çift Diploma Programı: MBA ile kombine Sorumlu Yönetim MA

Çift Diploma Programı: MBA ile kombine Sorumlu Yönetim MA -
MA Yarı zamanlı MBA
Online ve Kampüs Kombineli
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme
 
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Rheinbach, Almanya

FIBAA onaylı Master's kursu, öğrencileri bir STK'daki kariyere hazırlamak için benzersiz bir liderlik ve yönetim programı sunar.

FIBAA onaylı Master's kursu, öğrencileri bir STK'daki kariyere hazırlamak için benzersiz bir liderlik ve yönetim programı sunar. -
MBA
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın