MBASTUDIES

Fort Myers Amerika Birleşik Devletleri En iyi İşletme Yüksek Lisansları 2020

MBA (Master of Business Administration) iş çalışma hakim olması öğrencilere verilir yüksek lisans derecesi. MBA derecesi dünyanın en prestijli ve aranan derece biri olarak düşünülmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Fort Myers, Florida uluslararası bir havaalanı içeren, gelişmiş altyapısı borçlu büyük devlet önemli bir ticaret merkezi olarak hizmet vermektedir. Şehir burada devlet okullarının çeşitli yanı sıra dört büyük yüksek okulu bulunmaktadır. Üç ana üniversite ve iki kolej farklı mesleklerde programlar geniş bir dizi teklif burada.

Fort Myers ABD'nde İşletme Yüksek Lisansları Bak 2020

Arama Sonucu Filter

Master of Business Administration (MBA)

Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business
MBA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

MBA programı zorlu bir müfredat ve iş ve kamu kuruluşlarının her türlü kariyerlerinde liderlik hazırlığı ile öğrencilere sağlar.

Devamını oku

Executive mba

Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business
EMBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Program, katılımcılar tarafından yönetici ve liderlik mükemmellik düzeyine ulaşmayı destekleyen zorlu ve etkileşimli bir öğrenme ortamında gelişmiş yönetim araçları sağlar. ...

Devamını oku