MBASTUDIES

Amerika Birleşik Devletleri Louisville Uzaktan Eğitim 2 İşletme Eğitimleri Bak

İşletme yönetimi yüksek lisans derecesi, MBA olarak bilinir, işletme yönetimi üzerine odaklı programı tamamlayan bireylere verilen bir lisansüstü derecedir. Finans, muhasebe, insan kaynakları ve diğer işletme ile ilgili konular işlenmektedir.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Louisville bir milyondan fazla sakinleri Kentucky Devlet evde en büyük şehridir. Kent programlar geniş bir yelpazede sunan yüksek öğretim kurumları çok sayıda ev sahipliği yapıyor.

ABD'nde Louisville Uzaktan Eğitim MBA'ler Bilgi İsteyin 2020/2021

2 Sonuçlar Yüksek Lisans, Louisville, Uzaktan Eğitim Filter

Online MBA

University of Louisville - College of Business
MBA
10 Ağu 2021
<
Yarı zamanlı
<
5 dönem
01 Ara 2020
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu, kampüste sağlanan aynı yüksek kaliteli UofL MBA, ancak sadece 5 yarıyılda% 100 çevrimiçi teslim.

Devamını oku

İnovasyon MBA

University of Louisville - College of Business
MBA
10 Ağu 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
13&nbsp;-&nbsp;20 aylar
02 Ara 2020
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

UofL Innovation MBA ile mevcut organizasyonunuzda değişim için katalizör olun. Yeni girişimlerden yerleşik şirketlere kadar, yaratıcılık, problem çözme ve inovasyon başarılı, ...

Devamını oku