MBASTUDIES

Westlake Köyü Amerika Birleşik Devletleri Top MBA Programları 2020

İşletme (MBA) Yüksek Lisans kendi ligde yönetiminde yüksek lisans programları vardır. MBA yönetimi eğitimi için geleneksel akademik tekliftir. Üniversiteler bir standart başlığına göre gelecek ve modern yöneticiler için bir hassas ve derin bir yeterlilik için iş sorulara cevap. Sık sık sadece bir program için bir şüphe noktaları olmadan MBA veya MBA ve Master of Science (MSc) veya Arts (MA) o Yüksek Lisans karşı kısaltılır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Westlake Village Los Angeles ilçe hat, California boyunca yer alan planlı bir topluluktur. 8.000 sakinlerinin nüfusu ile, köyün kendi refah ve yürüyüş aktiviteleri ile ünlüdür. Bu alanda elverişli bulmak ünlüler esas aktörler çeşitli ev sahipliği yapmaktadır.

Westlake Köyü ABD'nde İşletme Yüksek Lisansları Bak 2020

Arama Sonucu Filter

İş İdaresinin Başı

California Lutheran University
MBA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
45 saat
Ingilizce
Kampüs

Temel iş becerilerinde temel almak isteyenler için idealdir, aynı zamanda bir tutku alanı peşinde koşarken, MBA programımız profesyonel izlerimizden birini izleyerek özelleşti ...

Devamını oku