MBASTUDIES

Aile Şirketi 3 MBA Programları İncele

Aile İşletme MBA özellikle aile şirketi devralmak niyetinde olan öğrenciler için hazırlanmıştır. Bunlar sadece anne-ve-pop dükkan değildir; çok uluslu şirketlerin esas aileye ait işletmeler ve karşılaştıkları sorunların diğer bazı şirketlerin bu niteliksel olarak farklıdır.

Aile İşletme MBA nedir? Bu aile işletmelerinin iş sektörünün önemli bir bölümünü temsil ettiğini ve onlar öngörülemeyen küresel ekonomide benzersiz durumlarla karşı karşıya olduğunu kabul nispeten yeni bir master derecesi var. Dersler çiçeği burnunda girişimciler küreselleşme, liberalleşme, özelleştirme ve bir fonksiyonu olarak rekabet ve organizasyon değişiklikleri ayak uydurmak yardımcı olmak için tasarlanmıştır. belirsiz ekonomik sularda gezinmek yeteneği aile işletmelerinin doğasında karmaşık dinamiklerin dalgalı böyle bir ortamda çalışmayı düşünen kişiler için bir gereklilik olduğunu yapılmış.

İşletme Master değeri, girişimci ruhu ve aile işletme yönetimi için en iyi uygulamaların geliştirilmesini teşvik olmasıdır. Bu keşfetmek iş sürekliliği, yedekleme planlaması, fırsat ve arıza analizi, yönetim, panoları, vergiler ve finansman gerektirir. İyi bir program öğrencileri pratik yollarla bilgi uygulamak için izin verir teori ve pratik arasındaki bir ses denge sağlamalıdır.

Bu master derecesi ve program süresinin kazanç maliyeti çok ilgi öğrenciler dikkatle araştıran prospektif okullara biraz zaman koymak gerekir, kurumdan kuruma değişir. Önkoşullar, maliyetler, müfredat, ve zaman çerçeveleri kilit bazı ayrıntıları incelemek için vardır.

Mezunlar yönetici veya yönetici pozisyonları devam ediyor. Birçok zamanı geldiğinde dümen varsayarak doğru bir göz ile aile iş katılmak niyetinde.Ayrıca, bu yüksek lisans girişimcilik ile sık sık çiftleri aile şirketi. Böylece, bazı mezunları kendi şirketini başlangıç ​​veya varolan küçük veya orta ölçekli iş çalışan bir sıçrama tahtası olarak bu programı kullanabilirsiniz. Aile iş büyük veya küçük olsun, köklü ya da sadece başlarken, mezunlar bu rekabete ayak uydurabilecek yardımcı olmak için daha hazırlıklı.

Aile İş programlarında MBA yılın farklı zamanlarında saygın kurumların çeşitli sunulmaktadır. Çevrimiçi dersler artık çok daha kolay öğrencilerin böyle bir diploması için yapmak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Aile Şirketi Filter

Salamanca Üniversitesi tarafından verilen MBA

Universal Business School
MBA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Ispanyolca
Kampüs

Bu program, öğrencilere İspanya'da 6 ay yaşayarak iki farklı kültürün bir karışımını yaşarken İşletme Yönetimi, Aile İşletmeleri Yönetimi veya Global MBA alanında MBA yapma fı ...

Devamını oku

Family Business alanında uzmanlaşmış resmi MBA

ID Digital School
MBA
<
Yarı zamanlı
<
9 aylar
Ispanyolca
Kampüs

Family Business Management'ta Resmi MBA unvanı ağırlıklı olarak profesyonel bir yönelime sahiptir. Family Business'ta uzmanlaşmış olan bu Resmi MBA, öğrencilere uzman ve çok d ...

Devamını oku

Girişimcilikte MBA

Meredith College
MBA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Girişimcilik, ABD genelinde ticaret okullarında en hızlı büyüyen alanlardan biridir. Bin yılın% 65'inden fazlası girişimci olmaya büyük ilgi duymaktadır.

Devamını oku