MBASTUDIES

Arjantin'de En iyi MBA Bul 2020

Arjantin, yaratıcılığı ve büyümeyi teşvik eden bir ortam onların eğitimini ilerletmek isteyen birçok uluslararası öğrenciler için en iyi seçenek haline gelmiştir. Buna ek olarak, Arjantin, çok kültürlü bir nüfus sunan her uluslararası öğrenci için heyecan verici bir yer, ve ormanlarda çöl kanyonları değişen çeşitli iklim ve coğrafya. Arjantin eğitim değeri yüksek yerler ve bu onların en kaliteli eğitim kurumları açıktır. Arjantin Güney Amerika'nın en önde gelen ülkeleri ve ekonomileri birinde MBA öğrencileri mükemmel bir eğitim sunacak.

Arjantin'de MBA, öğrenciler, başarılı bir kariyer için gerekli sağlam bir iş temel kazanacaktır. Pazarlama, yönetim, muhasebe, finans, IT ve etik, Arjantin öğrenciler MBA, iş teorisinin gerçek dünya sorunlarına pratik uygulamayı öğreneceksiniz odak dersler sayesinde.Arjantin programları MBA tam zamanlı, yarı zamanlı ve çevrimiçi programları esneklik sunuyor.

Profesyonel hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak Arjantin'de MBA için aşağıdaki seçenekleri arasında dolaşın!

Arama Sonucu Filter

Buenos aires uluslararası mba programı

Mente Argentina
MBA
Şub 2021
<
Tam zamanlı
<
10&nbsp;-&nbsp;12 aylar
Ingilizce
Ispanyolca
Kampüs

Mente Argentina MBA Programı, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, sadece İşletme Yüksek Lisansı almak istemekle kalmayıp aynı zamanda olağanüstü

Devamını oku