MBASTUDIES

Asya İş Dünyası 4 MBA'ler İncele

Bir İşletme Yüksek Lisans herhangi bir profesyonel için büyük bir adımdır ve genellikle bitirmesi yaklaşık iki yıl sürer. Bu derece iş uygulamalarının derinliklerini araştırıyor ve mezunların özel sektör hakkında daha derin bir anlayışa kavuşmasına yardımcı oluyor.

Asya İşletmelerde MBA Nedir? Program genellikle iş disiplinleri ve Asya kültürel odak birleşimine dayanmaktadır. Ders, öğrenciye yönetim ve iş işlevi üzerine benzersiz bakış açıları sunan modüller içerecektir. Öğrencilerden bilgi birikimlerini küreselleşmiş bir ekonomi bağlamında bütünleştirmeleri istenebilir. Bireysel kariyer hedeflerini özelleştirmek için seçmeli dersler almak için genellikle fırsatlar vardır. Bir yüksek lisans tezi yazmadan önce, öğrenciler şirket ziyaretleri, kariyer danışmanlığı ve konuk derslerine katılırlar. Her şeyden öte, öğrenciler dünya kültürleri ve Asya ile ilgili konuların takdirini kazanırlar.

Asya İşletmelerinde MBA ile mezun olan öğrenciler, işletme yönetimi, iş stratejisi ve pazarlama ile ilgili değerli becerileri elde ederler. Bunların hepsi kurumsal merdiveni hızla tırmanmak isteyenler için büyük varlıklardır.

Bu büyüklük derecesi bir derece olabilir, ancak olması zorunlu değildir ve her biri hangi üniversite öğrencilerinin başvurduğuna bağlıdır. Hangi programın onlar için uygun olduğunu belirlemek için sağlıklı bir araştırma önemlidir.

Asya iş kariyerleri, herhangi bir iş yolu gibi, son derece rekabetçi olabilir. Bu nedenle MBA, danışmanlar, finans ve pazarlama yöneticileri ve girişimciler gibi özel pozisyonları elde etmede kritik öneme sahiptir. Neyse ki, MBA'lı öğrenciler rekabete ayak bastılar ve mezunlar MBA olmayan meslektaşlarından daha kolay iş bulabilmeli.

Eğer geleneksel okullar MBA kazanmak için bir olanak değilse, adaylar esnek programları olan kişiler için iyi çalışabilecek çevrimiçi seçenekleri dikkate almalıdır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Asya İş Dünyası Filter

Asya'da Ekonomi, Politika ve İş Yüksek Lisans Derecesi

HSE Higher School of Economics
Yüksek Lisans
MBA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Rusya ve Asya'nın önde gelen üniversitelerinde uygulamaya yönelik, İngilizce çift yüksek lisans programı. Öğrenciler aynı anda iki üniversiteye kaydolur ve aşağıdaki parkurlar ...

Devamını oku

Uluslararası MBA (Odak: Asya)

University of Haifa, International School
MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Uluslararası MBA (IMBA), küreselleşme dünyasına, sürekli yıkıcı değişikliklere ve küresel ticaret dünyasında giderek artan Doğu Asya'nın önemine uyacak şekilde tasarlanmıştır. ...

Devamını oku

Avrupa / Asya Yönetimi Mba

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 dönem
Ingilizce
Kampüs

Program, Avrupa ve Asya'da liderlik pozisyonları için en üst yetenekleri yetiştirmek üzere geliştirildi. Temel olarak mühendislik, sosyal bilimler veya doğa bilimleri alan ...

Devamını oku

Mba - ASEAN iş entegrasyonu (ASEAN bi)

Dhurakij Pundit University's International College
Yarı zamanlı MBA
Haz 2021
<
Yarı zamanlı
<
3 dönem
Ingilizce
Kampüs

Program benzersiz bir orta düzey iş yürütme ve ASEAN İş profesyonel olarak başarılı bir kariyer için gerekli bilgi ve becerileri hem de kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır ...

Devamını oku