MBASTUDIES

Viyana Avusturya Top İşletme Yüksek Lisansları 2020

Viyana'da bir MBA farklı geçmişlerden gelen öğrencilerin elde profesyonel lisans programıdır. Birçok profesyonel gelişmekte olan pazarda daha rekabetçi olmak için bir MBA elde edecektir. Viyana programları MBA, farklı eğitim seçenekleri ve bu iş idaresi, finans yönetimi, uluslararası ticaret, girişimcilik ve daha fazlası gibi alanlarda uzmanlaşma ile muhasebe, yönetim, finans ve diğer birçok işle ilgili alanlarda dersler içerir. Viyana'da bir MBA küresel iş liderleri olmak için öğrencilerin hazırlayabilirsiniz.

Viyana profesyoneller MBA kariyer fırsatları sayısız vardır. Mezunlar, girişim sermayesi şirketleri de kariyer bulmak kar amacı gütmeyen şirketler denetleyecek ve diğer mali kurumlar yönetebilirsiniz. Ayrıca, Viyana'da MBA öğrenci bugün 'un global iş piyasasında oldukça rekabetçi olmayı sağlar.Viyana nedeniyle Avrupa pazarı ve küresel sahnede içindeki tüm iyi fırsatlar sunacak Viyana'da mükemmel kalitede akademik programlar ve merkezi konumu ve MBA öğrenmek için stratejik bir yerdir.

Viyana'da bir MBA size profesyonel hedeflerine ulaşmaları olabilir! Sizin eğitim ve kariyer ilerletmek için daha fazla bilgi için aşağıya bakın!

Arama Sonucu Filter

Master of Business Administration (MBA)

Webster Vienna Private University
MBA
17 Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
Ingilizce
Kampüs

İşletme (MBA) programı Master rekabet ortamında iş çalışma doğasını anlamak isteyen öğrenciler için iş eğitim vermektedir.

Devamını oku

Otomotiv Endüstrisinde İşletme Yüksek Lisansı (Profesyonel MBA)

TU Wien - Continuing Education Center
Yarı zamanlı MBA
<
Yarı zamanlı
<
4 dönem
Ingilizce
Kampüs

Viyana Teknoloji Üniversitesi ve Bratislava'daki Slovak Teknoloji Üniversitesi (STU Bratislava), Viyana İş Ajansı Mobilite Kümesi'nin uluslararası formatta Profesyonel MBA Pro ...

Devamını oku

Veriye Dayalı Yönetimde MBA

International Business School – Budapest
MBA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Veriye Dayalı Yönetim programındaki benzersiz MBA, 21. yüzyılın liderlerini beslemek için gerekli profesyonel ve yumuşak becerileri geliştirmeyi amaçlayan bir dönüşüm deneyimi ...

Devamını oku