close

Filtreler

Sonuçları Göster

Azerbaycan'da En iyi 2 İşletme Yüksek Lisansı İncele 2020

İşletme yönetimi yüksek lisans derecesi (MBA) işletme okullarında bu konuda eğitim alanlara verilen profesyonel bir derecedir. Operasyon, pazarlama, finans ve muhasebe gibi birçok analiz ve strateji formu incelenmektedir.Azerbaycan Transkafkasya doğu kesiminde Asya kıtasında yer almaktadır. Azerbaycan resmi adı Azerbaycan Cumhuriyeti olduğunu.Azerbaycan'da Top İşletme Yüksek Lisan… Devamını oku

İşletme yönetimi yüksek lisans derecesi (MBA) işletme okullarında bu konuda eğitim alanlara verilen profesyonel bir derecedir. Operasyon, pazarlama, finans ve muhasebe gibi birçok analiz ve strateji formu incelenmektedir.

Azerbaycan Transkafkasya doğu kesiminde Asya kıtasında yer almaktadır. Azerbaycan resmi adı Azerbaycan Cumhuriyeti olduğunu.

Azerbaycan'da Top İşletme Yüksek Lisansları hakkında Bilgi İsteyin 2020

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Khazar University
Bakü , Azerbaycan

MBA programı genel yönetim yeteneklerini geliştirir ve konsantrasyonlara bağlı olarak iş faaliyetlerinin çeşitli alanlarında ileri düzeyde bilgi ve beceri sağlar.

MBA programı genel yönetim yeteneklerini geliştirir ve konsantrasyonlara bağlı olarak iş faaliyetlerinin çeşitli alanlarında ileri düzeyde bilgi ve beceri sağlar. -
MBA
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
 
Azerbaijan State University of Economics
Bakü , Azerbaycan

Diploma Finans içerisinde

Diploma Finans içerisinde -
Yarı zamanlı MBA
Yarı zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın