MBASTUDIES

Yarı zamanlı MBA'ler içinde Bankacılık Münih Almanya 2020/2021

Öğrenciler genellikle iş dünyasında dışarı adım ve pahalı bir MBA yapmaya kendi karar akıllıca olup olmadığını merak ediyorum. Yakın zamana kadar, MBA en zor kısmı bir üst işletme okulu tarafından kabul başlamıştı. MBA sahip iki-ve-bir buçuk ve dört yıl ekstra değerlendirmesi deneyim arasındaki eşdeğer oldu. Bu MBA gerçek değerini anlamak bu gibi zamanlarda olduğunu.

Bankacılık MBA bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen profesyoneller için tasarlanmış bir programdır. Bankacılık sektörü sürekli olarak değiştiğinden, kendi kariyer artırmak isteyen profesyoneller MBA derecesi alma konusunda yatırım. Bu program, küresel finans sektöründe zorlukları ile başa çıkmak için öğrenme, beceri ve etik en son en güncel gelişmeler ile öğrencilere sağlar.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Münih Almanya'nın en büyük 3. şehridir. Bu Bavyera eyaletinde bulunan ve 1 milyon sakinleri vardır. Bilim ve araştırma için önde gelen bir konum olarak, Münih 4 üzerinde büyük üniversitelerde ve birçok kolej vardır.

Yarı zamanlı İşletme Yüksek Lisans içinde Bankacılık Münih Almanya'da

1 Sonuçlar Bankacılık, Münih Filter

Küresel Bankacılık ve Finansta MBA

EU Business School
MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bu temel finans sektöründeki, finansal organizasyon, işletme ve ekonominin zorluklarından büyük ölçüde firmalarda ve finansal kurumlarda finansal yönetim konularına kadar çok ...

Devamını oku