MBASTUDIES

Londra Birleşik Krallık'ta Emlakçılık MBA Programları Bak 2020/2021

İşletme yönetimi yüksek lisans derecesi (MBA) işletme okullarında bu konuda eğitim alanlara verilen profesyonel bir derecedir. Operasyon, pazarlama, finans ve muhasebe gibi birçok analiz ve strateji formu incelenmektedir.

Gayrimenkul iş büyük üst küresel işletmelerin biri olmaya devam etmektedir. Gayrimenkul teknikleri için eğitim olan insanlar için piyasada büyük bir talep var. Bu akademik Profil Emlak sizin için büyük bir avantaj MBA olduğunu da sözlerine nedeni budur. Bu yatırım ve özel sermaye yönetimi işlerde istihdam edilecek ve bu alanda en iyi aranan yönetici ve yöneticilerinden biri olarak kabul edilebilir olsun.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Londra Birleşik Krallık'ın başkenti, en kalabalık bölge ve kraliyet ailesi yaşıyor. Bu 43 üniversitelerde 412 bin öğrenci ile Avrupa'da yüksek öğrenim en büyük konsantrasyonu vardır.

Londra Birleşik Krallık'ta Emlakçılık MBA'ler Okullarla İletişime Geçin 2020/2021

1 Sonuçlar Emlakçılık, Londra Filter

Mba uluslararası gayrimenkul yönetimi

Hochschule Biberach University Of Applied Science
MBA
<
Tam zamanlı
<
13 aylar
Almanca
Kampüs

Tabii Uluslararası Emlak Yönetimi, (2002'den beri) Almanya'da gayrimenkul sektörü için ilk yüksek lisans programı, ticari gayrimenkul odaklanarak gayrimenkul sektörünün genç v ...

Devamını oku