MBASTUDIES

Regensburg Almanya'da Emlakçılık MBA Programları Hepsini İncele 2020/2021

İşletme (MBA) Yüksek Lisans kendi ligde yönetiminde yüksek lisans programları vardır. MBA yönetimi eğitimi için geleneksel akademik tekliftir. Üniversiteler bir standart başlığına göre gelecek ve modern yöneticiler için bir hassas ve derin bir yeterlilik için iş sorulara cevap. Sık sık sadece bir program için bir şüphe noktaları olmadan MBA veya MBA ve Master of Science (MSc) veya Arts (MA) o Yüksek Lisans karşı kısaltılır.

İş hafta dergisine göre, Emlak hazırlık MBA derecesine sahip bir sıcak yeni eğilim vardır. Emlak iş piyasasında gelişen bir eğilim ve insanların uygun eğitim bu alanda başarılı olmak için gerekli olmasıdır.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Regensburg Almanya'da Emlakçılık İşletme Yüksek Lisansları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2020/2021

1 Sonuçlar Emlakçılık, Regensburg Filter

Gayrimenkulde MBA

Universität Regensburg
MBA
Eki 2020
Ingilizce

2004 yılında kurulan IREBS International Real Estate Business School, Avrupa'nın önde gelen Emlak Bölümlerinden biridir. Okul, gayrimenkul disiplinlerinin tüm yönlerinde aktif ...

Devamını oku