MBASTUDIES

Ulm Almanya'da Emlakçılık MBA Programları Araştır 2020/2021

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı(MBA), bir işletme okulunda lisansüstü programı tamamlayarak elde edilmektedir. Birçok okul işletme yönetimi alanında derece alabilmeniz için full time, part time ve online programlar sunmaktadırlar.

Emlak MBA gayrimenkul en heyecanlı ve zorlu dünyada kariyer inşa etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Bu program kolları ana yönetimi, geliştirme ve gayrimenkul mali yönlerine araçları öğrencilere. Öğrenciler, finansal analiz, finans ve menkul kıymetleştirme, kalkınma ve yatırım stratejisi olarak gayrimenkul dört alanlara odaklanmak.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Ulm Almanya'da Emlakçılık MBA Dereceleri Üniversitelerle İletişime Geçin 2020/2021

1 Sonuçlar Emlakçılık, Ulm Filter

Mba uluslararası gayrimenkul yönetimi

Hochschule Biberach University Of Applied Science
MBA
<
Tam zamanlı
<
13 aylar
Almanca
Kampüs

Tabii Uluslararası Emlak Yönetimi, (2002'den beri) Almanya'da gayrimenkul sektörü için ilk yüksek lisans programı, ticari gayrimenkul odaklanarak gayrimenkul sektörünün genç v ...

Devamını oku