Filter
MBA
Ermenistan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ermenistan'da En iyi MBA Derecesi Hepsini İncele 2019

İşletme (MBA) Yüksek Lisans kendi ligde yönetiminde yüksek lisans programları vardır. MBA yönetimi eğitimi için geleneksel akademik tekliftir. Üniversiteler bir standart başlığına göre gelecek ve modern yöneticiler için bir hassas ve derin bir yeterlilik için iş sorulara cevap. Sık sık sadece bir program için bir şüphe noktaları olmadan MBA veya MBA ve Master of Science (MSc) veya Arts (MA) o Yüksek Lisans karşı kısaltılır.

İşletme veya MBA A Master bireylerin bir lisans aldıktan sonra takip edebileceği bir iki yıllık yüksek lisans düzeyinde derecesidir. Kazanç MBA mezunları önemli bilgi, beceri kazanmasına yardımcı ve deneyim onlar iş dünyasında bir kariyere başlamak gerekebilir.

 

Son 1600 yıl boyunca bu ülkede okuma-yazma düzeyi açısından yüksek puan olmuştur. Bu vatandaşlar olsun eğitim üstünlüğü kaynaklanmaktadır. Bu öğrenciler arasında yaratıcılık geliştirir gelişme bu üniversite eğitimde kaliteli eğitim sunuyoruz.

Ermenistan'da En iyi İşletme Eğitimleri hakkında Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

American University of Armenia

İşletme (MBA) Yüksek Lisans derecesi ile önde gelen titiz programı ilgili bilgi ve girişimciler, yöneticiler ve yönetici olarak yeni bir mükemmellik standardı oluşturmak ... [+]

Program açıklaması

İşletme (MBA) Yüksek Lisans derecesi ile önde gelen titiz programı ilgili bilgi ve girişimciler, yöneticiler ve yönetici olarak yeni bir mükemmellik standardı oluşturmak için bunları yetkisi olacak pratik beceriler kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

AUA MBA teori ve pratik, nicel ve nitel iş perspektifleri ve iş liderlik ekonomik ve sosyal sorumluluklar arasında bir denge kapsamlı, çok yönlü bir programdır.

Program iş fonksiyonel alanları ve işletmenin etkileyen ekonomik, siyasi, hukuki ve sosyal ortamlarda entegre bir bakış açısı ile öğrencilere sağlar. Program ayrıca up-to-date teknolojilerini kullanma ve çağdaş iş pratikte bilgi ve iletişim teknolojilerinin stratejik rolünü anlamak için hazırlar.... [-]

Ermenistan Yerevan
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku