MBASTUDIES

Estonya'da En iyi 2 MBA Programı Bul 2020

Estonya'da çok dünyanın her yerinden gelen öğrencilere çeken yoktur. Estonya, son derece eğitimli bir nüfusa sahip, kültürel ve sanatsal fırsatlar geniş bir yelpazede, modern şehirleri, zengin bir tarihe sahip ve mükemmel bir eğitim sistemi vardır. Estonya MBA zenginleştirici bir mesleki kariyerin başlangıcı.

Estonya programları meydan okuyan öğrenciler MBA entelektüel, yüksek nitelikli mezunlar oluşturmak için profesyonel ve kişisel gelişim teşvik. Estonya programları pek çok MBA öğrencilere gittikçe küreselleşen bir ortamda, iş konularını araştırmak için uluslararası bir bakış açısı sağlayan alır. Estonya MBA takip öğrenciler, çok yönlü iş profesyonelleri oluşturmak için, pazarlama, yönetim, muhasebe, ve etik gibi konular üzerinde duruluyor kurs yaşayacaksınız.

Estonya'da MBA kariyer yolunda size yardımcı olabilir ve Avrupa'da ve dünyada fırsatlar açabilir.Bu sesler sizin için ne arıyoruz istiyorsanız, o zaman aşağıdaki seçenekleri arasında arama ve bulmak sizin için ideal bir program!

Arama Sonucu Filter

Uluslararası İşletme Yönetimi

Эстонский Университет Прикладных Наук по Предпринимательству Майнор
MBA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
15 Ağu 2020
Ingilizce
Kampüs

MBA programı Uluslararası İşletme Yönetimi, bugünün yöneticilerinin iş kararları verdiği uluslararası iş ortamı hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirmek için disiplinlerarası ...

Devamını oku

Girişimcilik Yönetimi Mba

Tallinn University of Technology
MBA
01 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
01 Nis 2020
Ingilizce
Kampüs

İşletme Yüksek Lisans (MBA) girişimcilik yönetimi ile ilgilenen bireylerin kariyer ilerlemek için tasarlanmıştır. Yeterlilik, çeşitli kariyerlere uygundur ve kesinlikle derece ...

Devamını oku