MBASTUDIES

ABD'nde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İşletme Eğitimleri Bak 2021

Medya sektöründe bugün üst ve en hızlı büyüyen sektörlerinden biridir. Yeni bir web sitesi, bir uygulama tasarımı isteyip, kendi gazete başlatmak ya da sadece medya dünyasının önemli bir parçası olmak, ABD'de Medya MBA orada alırsınız.

Ayrı medya kendi içinde sağlam bir arka plan alıyorum, öğrenciler aynı zamanda kültür, siyaset, teknoloji, toplum ve sosyal süreçleri ile ilgili diğer konularda bir dizi eğitim olacaktır. ABD'de Medya MBA sırasında, öğrencilerin bilgi ve nasıl bir küresel düzeyde onları yorumlamak analiz ve sentez nasıl, etkin bilgi araştırma nasıl, onların iletişim becerilerini geliştirmek için nasıl öğreneceksiniz. ABD'de Medya MBA ve kampüs dışından hem de iyi eğitim deneyimi garanti, ABD'de en iyi okullarından bazıları tarafından sağlanmaktadır.Ayrıca bu program uzaktan eğitim yoluyla alınabilir alınan olabilir, daha esnek bir program gerektiğinde.

ABD'de Medya MBA bugün alın ve yarının yeni medya nesil haline. Lütfen aşağıdaki seçeneklerden bakmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun programları bulabilirsiniz.

1 Sonuçlar Gazetecilik ve Kitlesel İletişim, Amerika Birleşik Devletleri Filter

MBA Dijital İş

University of Baltimore, Merrick School of Business
MBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Dijital dönüşüm ve inovasyon, iş dünyasını hızla adapte etmeye zorluyor. Dijital İşletmede uzmanlaşma, öğrencilere teknolojik değişimin iş üzerindeki temel etkilerini anlamala ...

Devamını oku