$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Geliştirme Yönetimi 3 MBA Programları Karşılaştır

Bir MBA işletme yönetimi üst bölüm çalışmaları tamamlayan bireylere verilen profesyonel bir derece. Bir genelde kariyer beklentilerini ilerletmek ve kazanç potansiyelini arttırmak için İşletme Yüksek Lisansını sürdürüyor. Kalkınma Yönetiminde MBA Nedir? Bu program, bir liderlik rolü için ve insanları ve projeleri yönetmek için gerekli olan analitik, stratejik ve eleşt… Devamını oku

Bir MBA işletme yönetimi üst bölüm çalışmaları tamamlayan bireylere verilen profesyonel bir derece. Bir genelde kariyer beklentilerini ilerletmek ve kazanç potansiyelini arttırmak için İşletme Yüksek Lisansını sürdürüyor.

Kalkınma Yönetiminde MBA Nedir? Bu program, bir liderlik rolü için ve insanları ve projeleri yönetmek için gerekli olan analitik, stratejik ve eleştirel düşünme becerilerini öğrencileri donatmak üzere tasarlanmıştır. Bu programda sunulan dersler, küresel işletme ekonomisi, stratejik iş projeleri, stratejik yönetim, lider ve yönetici insanlar, pazarlama, operasyonlar ve teknoloji ve uluslararası işletme bağlamında kapsayabilir. Öğrencilerin keşfedebilecekleri spesifik yollar arasında girişimcilik, danışmanlık veya teknoloji yer alır.

İş geliştirme derecesi alan kişiler genellikle herhangi bir alanda kullanılabilecek değerli becerileri geliştirme imkânına sahiptirler. Öğrenciler, güçlü analitik ve eleştirel düşünme becerilerinin yanı sıra başarılı ürün geliştirme projelerini planlamak, uygulamak ve yönetmek için gerekli bilgi ve becerilere sahip olan programdan da uzaklaşabilir.

Yüksek öğretimin maliyeti okuldan okula değişir ve bir kişinin bir MBA için ne kadar para ödemeyi bekleyebileceği, bir takım puanlara bağlıdır. Programın yeri ve süresi, göz önüne alınması gereken en büyük iki faktördür.

Bu derece disiplinlerarası olduğu için, programın mezunları birçok farklı sektörde iş olanakları bulma eğilimindedirler. Bir mezunun, ürün geliştirme müdürü, araştırma geliştirme direktörü, iş geliştirme müdürü, marka geliştirme müdürü, organizasyonel genişleme yöneticisi, kıdemli ürün geliştirme yürütme yöneticisi, uygulama geliştirme müdürü veya organizasyonel tasarım ve geliştirme danışmanı gibi bazı belirli meslek unvanları bulunmaktadır.

Birden fazla kurum Geliştirme Yönetiminde bir MBA önermektedir, ancak bir öğrencinin gitmeyi seçtiği yer, maliyeye ve mevcut sorumluluklara bağlı. Tam zamanlı veya bakıma muhtaç bir aileye sahip olan kişiler için çevrimiçi kurslar uygun bir sunumdur. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
European Institute of Applied Science and Management
Prag, Çek Cumhuriyeti

Gayrimenkul ve Geliştirme MBA gayrimenkul alanında çalışan uzmanlar için tasarlanmıştır.

Gayrimenkul ve Geliştirme MBA gayrimenkul alanında çalışan uzmanlar için tasarlanmıştır. -
1 Yıllık MBA
Yarı zamanlı
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme
 
Vietnamese-German University

Eylül (Küçük ve Orta Boy İşletmeler Programı Eğitimi) uluslararası bir program değil, aynı zamanda Leipzig Üniversitesi ve Vietnamca-Alman Üniversitesi'nde bir araştırma ve eğ ... +

Eylül (Küçük ve Orta Boy İşletmeler Programı Eğitimi) uluslararası bir program değil, aynı zamanda Leipzig Üniversitesi ve Vietnamca-Alman Üniversitesi'nde bir araştırma ve eğitim programı değil sadece. -
Yarı zamanlı MBA
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 
Mahidol University International College

İş Modelleme ve Geliştirme mezunlarının hem iş modelleme hem de gelişimin teorik ve pratik yönleri konusunda uzman oldukları düşünülmektedir.

İş Modelleme ve Geliştirme mezunlarının hem iş modelleme hem de gelişimin teorik ve pratik yönleri konusunda uzman oldukları düşünülmektedir. -
MBA
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs