Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Halkla İlişkiler 2 İşletme Eğitimleri Bul

Bir Yüksek Lisans İşletme de MBA olarak bilinir. Bu pazarlama yönetimi kadar iş konseptleri derinlemesine inceleyen bir lisansüstü derecesi. Yüksek lisans derecesi elde etmek, bireylerin kariyerlerinde ilerleme sağlamasına yardımcı olabilir.

Halkla İlişkiler alanında MBA nedir? Lisans programı, öğrencilerin örgütlerin görünürlüğünü ve itibarını geliştirmesine yardımcı olabilir. Müfredat genellikle iletişim stratejileri, tüketici güven, marka yönetimi ve ticari sonuçlar gibi alanlara odaklanır. Ders konuları finans, muhasebe, uluslararası pazarlar ve yerel ticareti kapsayabilir. Öğrenciler ayrıca, özel, kurumsal ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için halkla ilişkiler mesajları yapmayı öğrenebilirler. Buna sosyal medya kampanyaları ve basın bültenleri dahildir. Program genellikle yoğun araştırma ve yazma gerektirir. Çalışmalar genellikle bir ila iki yıl içinde tamamlanır.

Halkla İlişkiler alanında İşletme Yüksek Lisansı alan öğrenciler genellikle güçlü iletişim, liderlik ve yazma becerilerine sahiptir. Beceri, modern iş ortamında başarılı olmalarına yardımcı olabilir. Bu yetenekler, onlara kişisel yaşamlarında mükemmel olmasına da yardımcı olabilir.

Halkla İlişkiler alanında MBA dersi ve ücretleri okula bağlı olarak dalgalanmaktadır. Kayıt süresi de bir faktördür. Öğrencilerin ilgi kuruluşlarını araştırmaları teşvik edilir.

Halkla ilişkiler alanındaki profesyoneller için artan bir talep var. Halkla İlişkiler alanında MBA derecesine sahip olan mezunlar, halkla ilişkiler firmaları, reklam firmaları, şirketler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlarla iş bulabilirler. Bir kişinin girebileceği birkaç olası kariyer yolu vardır. Tutulan en yaygın pozisyonlardan bazıları, proje yöneticisi, hesap yürütme, pazarlama araştırmacısı, toplum ilişkileri koordinatörü ve halkla ilişkiler uzmanıdır. Bu hızla büyüyen bir meslek olmasına rağmen, aynı zamanda oldukça rekabetçi.

Halkla İlişkiler alanında İşletme Yüksek Lisansı, dünya çapında sunulmaktadır. Öğrenciler çevrimiçi dersler alarak derece kazanabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Halkla İlişkiler

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Usta İş Hukuku ve Halkla İlişkiler çalışma programı mezunları kendi çalışma tecrübeyle ile teori birleştirmek ve İş Hukuku ve Halkla İlişkiler sağlam bir bilgi gösterecek ... [+]

3 TOP ÜNİVERSİTELER 1 AVRUPA DERECE = Tüm öğrenciler ETMB Diploma Dąbrowa Górnicza (WSB) ve Taras Şevçenko Milli Üniversitesi Üniversitesi ile Ortak Diploma ek olarak sahip olacak. 3 Üst Avrupa Üniversiteler = İyi Sanal / Mesafe Programı = 1 Üst Avrupa Diploması İSVİÇRE + AB + TOP 500 RANKED

ETMB de Uzman Advance

Online yüksek lisans programlarında tıpkı sizin gibi öğrenciler ve liderleri ile bağlayın. Sen aklını ETMB bir master öğrencisi olarak götürecek kadar ileri gidecek.

Profesyoneller için

Master İş Hukuku ve Halkla İlişkiler (MBA), herhangi bir akademik disiplin içinde başarı sonraki seviyeye işaret eder.

... [-]
İsviçre Zürih
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 20 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
EU Business School

İletişim ve halkla ilişkiler için gerekli olan beceriler, sosyal ve dijital medyanın ilerlemesiyle büyük ölçüde yeniden tanımlandı. Alandaki profesyonellerin giderek karm ... [+]

İletişim ve halkla ilişkiler için gerekli olan beceriler, sosyal ve dijital medyanın ilerlemesiyle büyük ölçüde yeniden tanımlandı. Alandaki profesyonellerin giderek karmaşıklaşan halkla ilişkiler kampanyalarını koordine etmesi ve örgütün önemli mesajlarının temel hedef kitlelerine ulaşmasını sağlamak için karmaşık stratejiler ve mikro hedefler tanımlanması gerekmektedir. Bu program, öğrencilere güncel trendlerin önünde kalmak ve en yeni teknolojileri ve iletişim stratejilerini uygulamak için gereken bilgi birikimini sağlayacaktır.

Süre: Üç dönem / bir yıl (90 kredi)

Mekanlar: Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih, Online

... [-]
İsviçre Cenevre İspanya Barselona Montrö Almanya Münih İsviçre Çevrimiçi  + 4 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku