MBASTUDIES

Havacılık Yönetimi 3 MBA'ler Karşılaştır

İşletme Yüksek Lisansını tamamlamak için çalışmak, zihni, iş ve yönetim ikilemlerine odaklanmak için bilimsel bir yaklaşımı getirmektir. Öğrenciler finans, istatistik veya ekonomi alanında uzmanlaşmış olsalar da MBA, işyerinde bir varlık olabilecek mesleki kimlik bilgilerine sahip olduklarını gösterir.

Havacılık Yönetiminde MBA nedir? Bu program, bir MBA işletme ve işletme bilgisi zenginliğini almaya ve havacılık alanını zenginleştirmeye çalışır. Derecenin uzmanlaşmış doğası nedeniyle, Havacılık Yönetiminde bir MBA ile mezun olan öğrenciler, diğer MBA öğrencileri üzerinde rekabet üstünlüğü bulabilirler. Öğrencilerin, bu becerileri benzersiz havacılık alanına nasıl uygulayacaklarını öğrenmek için zamanlarını harcamak için genellikle bu bilgileri önceden pazarlama, ekonomi, yönetim ve finans bilgisi ile girmeleri beklenir.

Daha iyi karar verme, havacılık tahmininde eğitim ve bu derece aracılığıyla öğrenilebilecek finansal planlama, öğrencilerin geleceklerine yardımcı olabilir. Öğrenciler etkili bir plan yapabilirler ve kişisel hayatlarında bile hatalı hatalardan kaçınabilirler.

Bir MBA'nın tamamlanması yalnızca birkaç yıl alabilirken, pek çok öğrenci maliyet konusunda endişe ediyor olabilir. Bir öğrencinin seçtiği yere ve programa bağlı olarak, bir MBA kazanma maliyeti değişir. Bireysel okullar, öğrencilere bu detaylarla ilgili daha fazla bilgi sağlayabilir.

Havacılık Yönetiminde MBA ile mezun olan pek çok öğrenci, elbette havacılık alanındaki kariyerlere bakıyor olacak. Bu, hava yolu kontrolörü, havaalanı veya hava yolu müdürü, havaalanı güvenlik yöneticisi veya yük ve yük yöneticisi olarak bir havayolu şirketi için çalışılabilir ve potansiyel olarak zorlu bir çevrede tüm sorumluluk alanlarında olabilir. Öğrenciler aynı zamanda iş hakkındaki bilgilerini işletme yöneticileri, muhasebeciler, pazarlamacılar veya finansal yöneticiler gibi konuma da kaldırabilirler.

Bir MBA programı ararken, dünya genelinde çeşitli seçeneklerin yanı sıra, mevcut yaşam tarzınızı korurken eğitiminize devam etmenizi sağlayan çevrimiçi kursları da bulabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Havacılık Yönetimi Filter

İş İdaresinin Başı

MBA
Oca 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
English
Kampüs

Londra Uxbridge'de bulunan Brunel Business School , 50 yıldan fazla akademik mükemmellik ve AACSB ve AMBA'dan çift akreditasyona sahiptir. Brunel MBA, yoğun bir yıllık tam zam ...

Devamını oku

Havacılık Yönetimi MBA

Lynn University
MBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bir havacılık MBA izlemek, havalimanı yönetimi ve dünya havayollarını yönetme işi için yeni fırsatlar açmak için inanılmaz bir yoldur. Bu uzmanlaşma ile, uçuş dünyasına bakan ...

Devamını oku

Havacılıkta işletmecilik ustası

Singapore Aviation Academy
MBA
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Havacılık İşletme (MBAA) Master bugünün havacılık ortamında başarılı olmak için gerekli güçlü bir temel sağlayacaktır. bir havacılık kapsamında modern yönetim kavramları, yönt ...

Devamını oku