MBASTUDIES

Jaipur Hindistan Top İşletme Yüksek Lisansları 2020

İşletme yönetimi yüksek lisans programı (MBA), pazarlama, finans, muhasebe ve insan kaynakları gibi iş dünyasının farklı alanlarını inceleyen ve mezunlarına lisansüstü derece veren bir eğitim programıdır. Hem profesyonel hem de terminal bir derecedir.

Asya'nın güney kesiminde bulunan, Hindistan Cumhuriyeti yaklaşık 1,27 milyar kişi ile dünyanın ikinci en kalabalık ülkesidir. Hindistan üniversitelerin dört çeşidi vardır; Merkez Üniversiteler, Devlet Üniversiteleri, Üniversite Görülmeyen ve Özel Üniversiteler 550'den fazla kurumlarında oluşan.

Jaipur Rajasthan eyaletinde en büyük olmanın yanı sıra başkenti olarak iki katına çıkar. Bu Asya'nın büyük kıtada ihracat mücevher için ünlü bir iyi tasarlanmış ve planlanmış bir şehirdir. Sekiz üniversite yüksek öğrenim çok sayıda diğer kurumlar yanında burada rastlanmaktadır.

Jaipur Hindistan'da İşletme Yüksek Lisansları Bak 2020

Arama Sonucu Filter

Etkinlik Yönetimi Ve Halkla İlişkiler İşletme Master

Nest Academy, India
MBA
Tem 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
30 Haz 2020
Ingilizce
Kampüs

Master of Business Administration (Etkinlik Yönetimi ve Halkla İlişkiler) öğrencileri bugünün olay endüstrisi ile ilgili çok yönlü ve çok disiplinli bir yeterlilik vererek etk ...

Devamını oku

Spor Yönetiminde Işletme Master

Nest Academy, India
MBA
Tem 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
30 Haz 2020
Ingilizce
Kampüs

Master of Business Administration (Spor Yönetimi) spor dünyasında başarılı olmak için gerekli becerileri elde yoğun, uygulamalı bir yaklaşım sunar. Bu ders Spor Yönetimi konus ...

Devamını oku