MBASTUDIES

ABD'nde Hukuk Çalışmaları İşletme Yüksek Lisansları Bak 2020/2021

ABD'de Hukuk MBA, iş ve hukuk eğitimi benzersiz bir kombinasyonu sunan bir çalışma programıdır. Hukuk hem de iş karmaşık bir arka plan elde ederek, öğrenciler farklı açılardan, son derece bugünün küresel dünyasında takdir edilen bir beceri şeyleri görmek için yeteneği ile donatılmıştır.

ABD'de Hukuk MBA sırasında, öğrenciler ilk çekirdek müfredat konuları takip ve daha sonra seçmeli dersleri geniş bir seçim için teşvik edilmektedir. Bunlar uluslararası hukuk, uluslararası iş hukuku, vergi hukuku, gayrimenkul hukuku, girişimcilik veya finans gibi konularda içerebilir. Bu multidisipliner eğitim onların profesyonel yaşamlarında sırasında eğilmek durumunda olacaktır sorunlar için mümkün olduğunca verimli öğrenciler hazırlayacaktır.ABD'de Hukuk MBA alınmış olması, öğrenciler, kamu yönetimi, danışmanlık, yasal uygulama ya da yatırım bankacılığı gibi alanlarda iş bulabilirsiniz.

Eğer dünyanın en iyi üniversitelerinden bazılarına bir karmaşık prestijli eğitim almak istiyor musunuz? Tereddüt ve ABD'de Hukuk MBA için geçerli değildir. Seçenekleriniz ne olduğunu görmek için aşağıdaki programları bak!

2 Sonuçlar Hukuk Çalışmaları, Amerika Birleşik Devletleri Filter

MBA - Ekonomik Suç ve Dolandırıcılık Yönetimi

Utica College Online
MBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

Ekonomik Suç ve Sahtekarlık Yönetimi'nde 30 kredi çevrimiçi MBA, millet iş ile dolandırıcılık yönetimi birleştirmek için birkaç programlarından biridir, size oldukça pazarlana ...

Devamını oku

JD / MBA ortak program

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University
MBA
Juris Doctor
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

JD / MBA programı Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okulu ve İş Hofstra Üniversitesi Frank G. Zarb Okulu ortak lisans programıdır. Öğrencilerin yaz oturumu ve / veya ...

Devamını oku