MBA

Genel

Program açıklaması

Ariel University (AU) MBA programı, öğrencilerin kapsamlı yönetim görüşlerini geliştirmek ve onları işletme, hükümet ve STK'lardaki yönetimsel pozisyonlarda etkin bir şekilde çalışmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Program İsrail ve yurtdışındaki önde gelen işletme okullarında kabul edilen MBA müfredatlarını takip ediyor ve katılımcıların İsrail ve dünyanın herhangi bir yerindeki çeşitli alanlarda başarılı olmalarını sağlıyor.

İngilizce bilen öğrenciler için bu programda, çalışmaların ilk yılı İngilizce olarak yapılır ve öğrenciler İbranice iş terimleri de dahil olmak üzere dili öğrenirken kademeli olarak İbranice geçişi yapılır. İkinci yılda, gerekli okumaların çoğu ingilizce olmaya devam edecek olsa da, İbranice'de çalışmalar yürütülüyor.

Bu iki yıllık (altı yarıyıllık) program, tam olarak onaylanmış bir İsrail yüksek lisans derecesine yol açar ve size kendinizi İsrail'deki günlük yaşama sokma fırsatı sunar.

Son Güncelleme Tem 2019

Okul Hakkında

Ariel University, originally established as a small college in 1982, was officially recognized as a full research university in 2012, making it Israel’s newest university. It is evolving into a major ... Devamını oku

Ariel University, originally established as a small college in 1982, was officially recognized as a full research university in 2012, making it Israel’s newest university. It is evolving into a major institution of research and higher education. The university’s bold new spirit is flowing from the Land of Israel, the home of the Bible, into the heart of academia. Ariel University presents a fresh perspective on contemporary Zionism and strives to revive the values of nation-building through dedication to excellence in science and research and championing social challenges. Daha Az