Filter
MBA
Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

Top Uzaktan Eğitim MBA'ler içinde Kalite Yönetimi 2019/2020

İşletme yönetimi yüksek lisans programı (MBA), pazarlama, finans, muhasebe ve insan kaynakları gibi iş dünyasının farklı alanlarını inceleyen ve mezunlarına lisansüstü derece veren bir eğitim programıdır. Hem profesyonel hem de terminal bir derecedir.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim MBA Programı içinde Kalite Yönetimi

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Kalite Yönetimi, Uzaktan Eğitim

Imperial School of Management

Kalite Yönetimi MBA işletme yönetimi için gerekli yönetim için gelişmiş bir program sağlamak için tasarlanmış entegre bir programdır. Onun teslim şekli, esnek bir MBA pro ... [+]

Kalite Yönetimi MBA işletme yönetimi için gerekli yönetim için gelişmiş bir program sağlamak için tasarlanmış entegre bir programdır. Onun teslim şekli, esnek bir MBA programı yapar çevrimiçi / yerinde / harmanlanmıştır. Bu esnek MBA programının kalitesi, bir Akredite Avrupa MBA olduğu için oldukça eşsizdir.

Kalite Yönetimi, organizasyonun rekabet, verimlilik artışı, liderlik ve ortaklık için sürdürülebilir bir yaklaşım olan iş ve sosyal mükemmelliği kavramlarını kapsar. Maliyetleri azaltmaya ve müşterilerin ve bir kuruluşun diğer paydaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıp aşmalarına yardımcı olur.

Tamamlandıktan sonra, öğrenciler aşağıdakilerle donatılmıştır:... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri United Arab Emirates Online Sharjah
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Instituto Europeo de Posgrado - España

Bu MBA, Bureau Veritas'tan ISO9001, ISO14001, ISO45001 İç Denetçi Sertifikalarını almaya hazırlanmıştır. Pratik ve yönetsel bir yaklaşımla, şirket içinde ISO Standartları ... [+]

Bu MBA, Bureau Veritas'tan ISO9001, ISO14001, ISO45001 İç Denetçi Sertifikalarını almaya hazırlanmıştır . Pratik ve yönetsel bir yaklaşımla, şirket içinde ISO Standartlarının uygulanmasını sağlar ve ISO 19011 iç denetimlerinin uygulanmasına hazırlanır .

Çift Diploma Summa Üniversitesi

Avrupa Yüksek Lisans Enstitüsü ve Summa Üniversitesi arasındaki anlaşma sayesinde, bu programla bir Amerikan İkili Derecesi alarak lisans derecenizi okuyabilirsiniz. Her iki kurumun tanınması ve esası uluslararası düzeyde prestijli bir oluşum sunar .

Neden bu MBA'i seçtiniz?Çünkü hem Kalite Yönetimi, Çevre ve İş Risklerinin Önlenmesi projelerini hem entegre bir şekilde hem de bağımsız olarak geliştirmeye hazırlanacaksınız.Çünkü, ISO 9001, ISO 1001 ve ISO 45001 Standartlarındaki yasal ve pratik gereklilikleri bileceksiniz ve bunları uygulama alanlarının herhangi biri için uygulamayı öğreneceksiniz.Çünkü Süreç Yönetimi ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi konularındaki diğer yönetim modellerinde kabul görmüş standartlarda eğitim alacaksınız: ISO 26000, ISO 27001 ve ISO 31000.Çünkü, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminde ISO 9001 Kalite Standartları, Çevre için ISO 14001 ve ISO 45001: 2018 sayılı İç Denetçi Sertifikasını almaya hazırlanmıştır.Çünkü sizi gerçek bir ortamda sanal oturumlarla tüm katılımcıların ilgisini çeken konular hakkında eğitecek.Çünkü 50 saatlik İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Kursunu ücretsiz olarak uygulayabileceksiniz.programEtkili İnsan Yönetimi (4 ECTS)Stratejik Pazarlama (3 ECTS)Yöneticiler İçin Finansal Muhasebe (4 ECTS)ISO 9001: 2015'e Göre Kalite Yönetim Sistemleri (4 AKTS)Proje Yönetimi (3 ECTS)ISO 14001: 2015'e Göre Çevre Yönetim Sistemleri (4 AKTS)Mesleki Risklerin Önlenmesi (4 AKTS)İş Sağlığı ve Güvenliği Geçiş Yönetim Sistemi, OHSAS 18000 (3 ECTS)Stratejik Yönetim: Rekabetçi Mükemmelliği Arayın (3 AKTS)Yönetim Sistemlerinin Entegrasyonu ve Denetimleri (4 AKTS)ISO 45001: 2018 (3 ECTS) uyarınca İş... [-]
İspanya Spain Online
Açık Kayıt
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1500 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku