MBASTUDIES

Kariyer Koçluğu 4 İşletme Yüksek Lisansları Karşılaştır

Bir Yüksek Lisans İşletme, lisans programını tamamladıktan sonra elde edilebilecek iki yıllık bir lisans düzeyindedir. Bu, muhtemel işverenlere konunun inceliklerini derinlemesine ve kapsamlı bir şekilde anlayabildiğinizi gösterir.

Kariyer Koçluğu'nda MBA nedir? Toplumlar çalışanlarının emtia olarak değerini anlamaya başladığı ve çalışanların mesleki yaşamlarının değerini anlamaya başlamasıyla insan kaynakları fırsatları artar. İnsan kaynaklarının bu özel yüzü, İK uzmanlarının ve kariyer yöneticilerinin ve antrenörlerinin, kendi becerilerini geliştirmeleri ve geliştirmeleri ve kuruluş içinde ayakta kalmaları için bir şirketin her kademesinde çalışanlara nasıl yardımcı olabileceklerini ele alır.

Kariyer Koçluğu'nda bir MBA'nın faydaları genellikle çok ve çeşitlidir. Kişilerarası beceriler, örgütsel dinamikler ve zaman yönetimi gibi şeyleri öğrenebilirsiniz, ki bunların hepsi kişisel olarak hem mesleki olarak size yardımcı olabilir.

Bunun gibi bir programın maliyeti, eğitimin kalitesi ve okulun bulunduğu bölge gibi bir takım faktörlere bağlı olabilir. Maliyetleri ile ilgili ayrıntılar için istediğiniz kuruma başvurun.

Kariyer yönetimi alanında kariyer çok fazladır. Büyük bir şirkette bir insan kaynakları yöneticisi olarak çalışmayı seçebilir ve orada çalışmış kişilere tam potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Ya da çalışanlarınızın büyümesine yardımcı olan programlar ve süreçler oluşturmada diğer şirketlere yardım eden bir insan kaynakları firmasında bir danışman olarak kariyer yapmayı seçebilirsiniz. Şu anda işsizlerin ihtiyaçlarını karşılayan programlara yardımcı olarak hükümet işine girmeyi de seçebilirsiniz. Kariyer Koçluğu'nda MBA, tüm bu kapılardan ve daha fazlasını açabilir.

Birçok kurum, hem çevrimiçi hem de standart bir sınıfta bu gibi programlar sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

4 Sonuçlar Kariyer Koçluğu Filter

İşletme Yüksek Lisans: Yönetici Koçluğu

Queens University of Charlotte Online
MBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

Queens Charlotte Üniversitesi'ndeki çevrimiçi MBA programı, liderlik prensiplerinin temeli ve stratejik planlama, örgütsel davranış, finans ve pazarlama gibi temel iş konseptl ...

Devamını oku

MBA İK yönetimi ve yetenek yönetimi

AKAD University
MBA
<
Yarı zamanlı
<
18&nbsp;-&nbsp;24 aylar
Almanca
e-Öğrenme

Onlar hangi ile geliştirilmiş kariyer fırsatları için ilk üniversite diploması genişletmek istiyorum, profesyonel personel ve personel geliştirme yönetimi ilgilenen? Sonra MBA ...

Devamını oku

Yürütme Liderlik Koçluğu

Center for Creative Leadership
Ders
Yönetici Kursları
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
6 aylar
Kampüs

Yürütme Liderlik Koçluğu tam bir keşif, hizalama, değerlendirme, geri bildirim ve koçluk paketi sunuyor. Başka bir CCL program veya tek başına bir liderlik geliştirme fırsatı ...

Devamını oku

MBA Kariyer Yönetimi

Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst
MBA
<
Tam zamanlı
Kampüs

MBA Kariyer Yönetimi bir öğrencinin Isenberg MBA deneyimi önemli bir rol oynar.

Devamını oku