MBASTUDIES

Kosta Rika'da En iyi 2 MBA İncele 2020

Kosta Rika, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, lisansüstü eğitim isteyen maceracı bir tarafı özellikle öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Kosta Rika, milli parklar, plajlar ve yağmur ormanları uçsuz bucaksız buzullarda aralığı, heyecan verici aktiviteler yapmak. Buna ek olarak öğrencilerin kişisel ve profesyonel büyümesi için, gece hayatı, sanat ve kültür bir ortam oluşturmak. MBA Kosta Rika, heyecan verici ve ödüllendirici bir eğitim deneyimi ve kariyer başlangıcı olabilir.

Sadece dışarı deneyimli yönetim profesyonellere lisans eğitimi olan her öğrenci için Kosta Rika teklif bir şey, bir MBA Program. MBA Kosta Rika takip Öğrenciler, yönetim, pazarlama, muhasebe, etik, ve bilgi teknolojisi, gerçek dünya sorunları keşfetmek. MBA Kosta Rika öğrenciler, sürekli değişen küresel iş pazarında kritik ve stratejik düşünmek için öğrenme zor durumlarla başa çıkmak için gerekli bilgi ve becerileri öğreneceksiniz.

Kosta Rika MBA hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki seçenekleri arasında bir göz atın ve sizin için program doğru bulmak!

Arama Sonucu Filter

MBA Latin Amerika Liderliği

INCAE Business School
MBA
Mar 2020
<
Tam zamanlı
<
15 aylar
Ispanyolca
Kampüs

Bu program, gelişmiş ülkelerin ve gelişmekte olan ülkelerin birleştiği bir senaryoda en iyi işletme tekniklerini uygulama bilgisini verir. Belirsiz ortamlarda çalışmak veya iş ...

Devamını oku

MBA Küresel Perspektif

INCAE Business School
MBA
<
Tam zamanlı
<
15 aylar
Ingilizce
Kampüs

MBA Global Perspektif, farklı yönetim alanlarında kapsamlı eğitim gerektiren öğrencilere gerekli araçları sağlamaya odaklanır. Programın çalışma alanları ile birleştirerek öğr ...

Devamını oku