Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Medya Eğitimi 7 MBA'ler Hepsini İncele

Bir alma İşletme Yüksek Lisans derecesi çok heyecan verici kariyer fırsatları için kapıyı açabilirsiniz. MBA öğrencilere sonuçta kazançlı ve tatmin edici kariyer yol açabilir odaklarının sunuyoruz. Çalışmanın uzmanlık alanlarına ek olarak, genel kurs muhasebe, pazarlama, insan kaynakları ve iş yönetimi pek çok diğer yönlerini kapsamaktadır.

Onların eğitimini ilerletmek isteyenler için, "Medyada bir MBA nedir?" Sormak için harika bir soru olabilir. Medya çalışmaları odaklanan bir MBA öğrencileri yönetiminden üretim ve arasındaki her şeyi, sanayinin birçok iş açıdan iyi bilgili olmak olanağı sunar. Daha akademik çalışma alanları geniş kültürü üzerinde olan etkisi dahil, gelişmekte olan orta çalışması ve bütün olarak etik etkileri.

Medyada kişinin MBA alma öğrencilere pek çok faydalar sağlayabilir.Dünyayı görmek isteyenler yerlerde bir dizi çok heyecan verici fırsatlar bulacaksınız. Bu çalışmaları takip zamanda kişisel yaratıcılık vurgulanmıştır olduğu bir hızlı tempolu ve zorlu bir kariyer sunabilir.

Derece, diğer türlerinde olduğu gibi, bu lisans programı için ders ve maliyeti büyük ölçüde farklı olabilir. Derecesi kazanılır konumu, hem de odak belirli bir alan, eğitim için nihai maliyet belirleyebilirsiniz. Örneğin, daha prestijli kurumlar okulların diğer türlerine göre ders yüksek bir maliyet tabi olabilir.

Medya Çalışmaları bir eğitim ilgilenenler için, pek çok heyecan verici kariyer bekliyor. Diğerleri TV / radyo sektöründe yönetici düzeyinde pozisyonları takip olurken pazarlama ve reklam konusunda uzmanlaşmış olanlar, heyecan verici bir yönetim pozisyonları keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer kariyer olanakları temsil eden üst katman ünlüler yanı sıra sosyal sektörün gelişen alanındaki işleri içerir.

Medya bir MBA nedir?Bu soruya cevap olarak, çok sayıda öğrenci başarısı için hızlı yolda bulurlar. Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul ofisine başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

7 Sonuçlar Medya Eğitimi

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Yenilikçi MBA CSB Master çalışmaları, Clark University of Worcester (ABD) ile işbirliği içinde Cracow School of Business CUE tarafından düzenlenmiştir. Bu çalışmalar önce ... [+]

MBA CSB Master

Yenilikçi MBA CSB Master çalışmaları, Clark University of Worcester (ABD) ile işbirliği içinde Cracow School of Business CUE tarafından düzenlenmiştir.

Bu çalışmalar öncelikle iş hayatında kariyerlerine başlamak isteyen insanlar için yaratılmaktadır (genç yönetim).

MBA CSB MASTER PROGRAMI:Saat sayısı: 2 160 saat (480 saat ders ve 1 680 saat bireysel proje çalışması)MBA CSB Master çalışmaları, yeterlik alanlarına ayrılan sınıfların yürütüldüğü dört yarıyıl sürmektedir.Uygulamalı dil: İngilizce% 100Hafta sonu dersleri Cuma (saat 18:00 - 21:00), cumartesi ve pazar günleri saat 8.00 - 16.00 arasında gerçekleştirilmektedir. Toplantılar ayda bir veya iki kez yapılmaktadır.MBA CSB Master Programının Maliyeti: 6 900 EUR (taksitler halinde ödeme imkanı), 200 EUR iade edilmeyen işe alım ücretiOrtak okulu: Clark University of Worcester (ABD)Program Hedefi... [-]
Polonya Kraków
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Three Points Digital Business School

Dijital ekosistem tüm şirketleri etkiler. Dijital dönüşüm, organizasyon yapılarını, marka konumlandırmasını, pazarlama ve iletişim stratejilerini, müşteri kazanımını ve a ... [+]

Dijital ekosistem tüm şirketleri etkiler. Dijital dönüşüm, organizasyon yapılarını, marka konumlandırmasını, pazarlama ve iletişim stratejilerini, müşteri kazanımını ve arka ofis süreçlerinin entegrasyonunu etkiler. Bu dönüşümü şirketlerde mümkün olan en iyi stratejilerle gerçekleştirmek giderek daha fazla gereklidir.

MBA, tüm iş alanlarından sayısal bir şekilde bir iş modelini rekabetçi bir şekilde yapılandırmayı öğrenmekten oluşur. Bu program, internet teknolojisi ve tüm iş alanlarındaki etkisi etrafında yönetsel, eleştirel düşünme ve karar verme becerilerini geliştirir. Tamamlandığında, öğrenci kendi sektöründe dijital dönüşüm ve yenilik süreçlerini yürütmek ve yönlendirmek için tüm becerilere sahip olacak.... [-]

İspanya Spain Online
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
10 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Lüks sektör, birkaç on yıldır yönetim ve pazarlama alanında yeniliklere öncülük etmiştir. ... [+]

MBA Online, lüks sektördeki şirketlerdeki yeni sosyo-ekonomik ortama bir değişim ve adaptasyon vizyonu sağlayabilmek için profesyoneller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Yapabilecekler:

Sektörün özelliklerine ilişkin uzmanlık göstermek,Bir markanın gerçekçi ve objektif konumlandırmasını tanımlamak ve oluşturduğu hedefe ulaşmasını sağlayacak hikayeyi oluşturmak,Dijital çağın araçlarını, metodolojilerini ve süreçlerini içeren lüks sektörün farklılaşma geleneğinin anahtarlarına saygı duymak,Yeni projelere ve girişimciliğe meydan okumalarla yüzleşmek için kuruluşların dönüşümüne öncülük etmek.

Bu program genç girişimciler ve yöneticiler, lüks sektördeki şirketler veya bunlara katılmak isteyenlere yöneliktir. Bu sektördeki şirketlere aşağıdakiler için bir katma değer sunmaya çalışmaktadır:... [-]

Fransa Paris
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Lynn University

Bu arada, basın kampanyalarından dahili iletişimlere kadar her şeyi güvenle yönetmek için gerekli becerileri uygulayacaksınız. Medya ile popüler kültür arasındaki yakın i ... [+]

En üst düzeyde bir iletişimci, strateji uzmanı ve medya uzmanı olun. Bir medya yönetimi MBA'i takip ederken, en yeni teknolojileri ve iletişim planlama eğilimlerini üstleneceksiniz.

Bu arada, basın kampanyalarından dahili iletişimlere kadar her şeyi güvenle yönetmek için gerekli becerileri uygulayacaksınız. Medya ile popüler kültür arasındaki yakın ilişkiyi ve bu örgütlü güçlerin bir organizasyonun avantajına nasıl yerleştirileceğini öğreneceksiniz. Buna ek olarak, endüstrinin karşı karşıya bulunduğu ilgili etik ve düzenleyici sorunlarla ilgili üst düzey tartışmalara girersiniz.

Bu ihtisas mezunları şu alanlarda yöneticilik pozisyonlarını sürdürmeye devam ediyor:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boca Raton
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
EU Business School

Bugün bir iş başarısı, çevrimiçi varlığına büyük ölçüde bağlıdır. Buna göre, giderek artan bir dijital işgücü, modern endüstrilerdeki en hızlı büyüyen ve en çok talep gör ... [+]

Bugün bir iş başarısı, çevrimiçi varlığına büyük ölçüde bağlıdır. Buna göre, giderek artan bir dijital işgücü, modern endüstrilerdeki en hızlı büyüyen ve en çok talep gören varlıklardan biridir. Dijital iş programı, çevrimiçi bir alanda gelişmeye hazırlanırken, çevrimiçi mimariden UX'e kadar geniş bir yelpazede konuları incelerken, yöneticilerin İnternet tabanlı ortamlarda karşılaştığı pek çok konuyu ele alır. Kendi online girişinizi başlatmak, mevcut bir şirkete katılmak veya çevrimiçi iş yapmanın yeni yollarını bulmak için iyi donanımlı olacaksınız.

Süre: Üç dönem / bir yıl (90 kredi)

Mekanlar: Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih, Online... [-]

İsviçre Montreux Geneva İspanya Barcelona Almanya Munich Switzerland Online  + 4 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
EU Business School

İletişim ve halkla ilişkiler için gerekli olan beceriler, sosyal ve dijital medyanın ilerlemesiyle büyük ölçüde yeniden tanımlandı. Alandaki profesyonellerin giderek karm ... [+]

İletişim ve halkla ilişkiler için gerekli olan beceriler, sosyal ve dijital medyanın ilerlemesiyle büyük ölçüde yeniden tanımlandı. Alandaki profesyonellerin giderek karmaşıklaşan halkla ilişkiler kampanyalarını koordine etmesi ve örgütün önemli mesajlarının temel hedef kitlelerine ulaşmasını sağlamak için karmaşık stratejiler ve mikro hedefler tanımlanması gerekmektedir. Bu program, öğrencilere güncel trendlerin önünde kalmak ve en yeni teknolojileri ve iletişim stratejilerini uygulamak için gereken bilgi birikimini sağlayacaktır.

Süre: Üç dönem / bir yıl (90 kredi)

Mekanlar: Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih, Online

... [-]
İsviçre Geneva İspanya Barcelona Montreux Almanya Munich Switzerland Online  + 4 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Dijital dönüşüm ve inovasyon, iş dünyasını hızla adapte etmeye zorluyor. Dijital İşletmede uzmanlaşma, öğrencilere teknolojik değişimin iş üzerindeki temel etkilerini anl ... [+]

Baltimore MBA - Güçlü, Esnek ve SİZİN Tasarlanmış.

Baltimore Üniversitesi MBA siz (ve işvereniniz) akılda sizinle tasarlanmıştır. Geleneksel sınıfta, çevrimiçi veya her ikisinde de ders alma seçeneğiniz var - bu sizin seçiminiz. Ne karar verirseniz verin, profesyonelce büyümek isteyen diğer öğrencilerle birlikte öğreneceksiniz, tıpkı sizin gibi.

Program Gereksinimleri

Bir Capstone ve 11 uzmanlık alanı seçeneği içeren 36-48 kredi programı.

Esnek Seçenekler

Tamamen çevrimiçi, geleneksel bir sınıfta veya her ikisinin karışımı olarak kullanılabilir.

Program Maliyetleri

Öğrenim, eyalette kredi başına 840 dolar, eyalet dışı 1,172 dolar. Online MBA öğrencileri ve bölge sakinleri eyalet içi ücreti öderler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mount Vernon
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku