$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Moda Pazarlama İşletme Eğitimleri Araştır

Bir MBA, bir lisans programında sunulanların ötesinde, işletme yönetimi derslerini bitiren bireylere sunulan bir lisansüstü eğitimdir. İşletme Yüksek Lisans derecesi elde etmek, daha fazla kariyer olanağı sağlayabilir veya bir doktora derecesine gidebilir. Moda Pazarlamacılığı'nda MBA Nedir? Moda programında sunulan dersler çeşitlidir ve yaklaşmakta olan moda trendlerin… Devamını oku

Bir MBA, bir lisans programında sunulanların ötesinde, işletme yönetimi derslerini bitiren bireylere sunulan bir lisansüstü eğitimdir. İşletme Yüksek Lisans derecesi elde etmek, daha fazla kariyer olanağı sağlayabilir veya bir doktora derecesine gidebilir.

Moda Pazarlamacılığı'nda MBA Nedir? Moda programında sunulan dersler çeşitlidir ve yaklaşmakta olan moda trendlerinden müşteri ilişkileri yönetimine ve güzel sanatların tarihinden kendi moda çizgisini geliştirmeye kadar olan her şeye odaklanabilir. Öğrenciler kurumsal strateji, ekip oluşturma, fikri mülkiyet hukuku ve lisanslama, dijital pazarlama, E-itibara, marka yönetimi, tüketici davranışı ve diğer bir dizi değerli konu hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Moda pazarlama bölümünden mezun olanlar, düşünme, veri analizi ve pazarlama da dahil olmak üzere birçok değerli beceriyle mezun olma eğilimindedir. Bu özelliklerin her biri sadece moda endüstrisinde değil aynı zamanda birçok başka sektörde de değerli olduğunu kanıtlayabilir.

Herhangi bir derecede eğitim ücreti okuldan okula ve yere göre değişir. Öğrenciler moda pazarlamasında derece almak istiyorlarsa, bir danışmanla konuşmalı ve yeterli araştırma yapmalıdırlar.

Moda endüstrisi heyecan verici biri, bölgede dereceye sahip bireyler için çok heyecan verici kariyer fırsatları dolu. Moda Pazarlamasında MBA derecesine sahip bir kişi, satıcı, görsel satıcı, perakende alıcı, stilist, moda tasarımcısı, moda gazetecisi, etkinlik yöneticisi ve halkla ilişkiler yöneticisi de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok uyarıcı iş unvanından birine sahip olabilir.

Bir derece elde edebileceği yer, bütçe ve mevcut sorumluluklara bağlıdır. Online dereceler, çeşitli yükümlülükleri olanlar için uygun olabileceklerini kanıtlayan esneklik sunar. Size yakın ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki programda arama yapabilir ve tercih ettiğiniz okulun kabul bürosuna doğrudan başvurarak ön formu doldurabilirsiniz.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Önerilen En güncel Unvan
  • Önerilen
  • En güncel
  • Unvan
Sacred Heart University
Bauru, Brezilya

Moda İşletmeciliği Yönetiminde MBA kursu, diğerlerinin yanı sıra Moda Tasarımı, Tasarım, Yönetim, Reklam, Halkla İlişkiler alanlarındaki profesyonellerin eğitimini tamamlar ve ... +

Moda İşletmeciliği Yönetiminde MBA kursu, diğerlerinin yanı sıra Moda Tasarımı, Tasarım, Yönetim, Reklam, Halkla İlişkiler alanlarındaki profesyonellerin eğitimini tamamlar ve mükemmelleştirme hedefi ile farklı düzeylerde ve ölçeklerde perakende yönetimi ve hizmetler için temel bilgiler sağlar. moda ürünleri işinde üretimden pazarlamaya kadar kalite süreçleri ve garanti. -
MBA
Ingilizce, Ispanyolca, Portekizce
Mar 2022