$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Moda Tasarımı MBA'ler Hepsini İncele

Bir MBA, işletme yönetiminde yüksek öğrenim gören öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Birçok kişi kazanç potansiyelini arttırmak ve iş piyasasındaki arzularını arttırmak için ileri eğitim seçmektedir. İşletme Yüksek Lisans derecesine sahip bazı kişiler, Doktora derecesini kazanmak için devam etmektedir. veya Doktora. Moda Tasarımında MBA Nedir? Bu öze… Devamını oku

Bir MBA, işletme yönetiminde yüksek öğrenim gören öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Birçok kişi kazanç potansiyelini arttırmak ve iş piyasasındaki arzularını arttırmak için ileri eğitim seçmektedir. İşletme Yüksek Lisans derecesine sahip bazı kişiler, Doktora derecesini kazanmak için devam etmektedir. veya Doktora.

Moda Tasarımında MBA Nedir? Bu özel moda programı, lüks giyim, marka pazarı ve moda endüstrisinde başarı elde etmek için ihtiyaç duydukları becerileri öğrencilere yerleştirmeye odaklanmaktadır. Stil eğilimlerini öğrenmenin yanı sıra dayanıklı ve lüks giysilerin nasıl oluşturulacağına ek olarak öğrenciler, satın alma, sergileme, ekranlar ve tasarım ve stil eğilimleri üzerine odaklanan kursları alabilirler. Kurslar çizim, tekstil yenilikleri, halkla ilişkiler ve şekillendirme üzerine de odaklanabilir.

Moda tasarımında derece, eğilimleri analiz etme ve yenilikçi ve benzersiz tasarım çözümleri geliştirme kabiliyeti de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, öğrencilere çeşitli istenen becerileri kazandırabilir. Üstelik, programın mezunları, müşteri davranışlarını güçlü bir şekilde kavrayabilme eğilimindedirler. Bu özelliklerin her biri çeşitli alanlarda iyi iş çevirirler.

Moda Tasarımında MBA maliyeti gerçekten bağlıdır. Programın yeri ve süresi, nihai maliyeti etkileyebilecek iki önemli faktördür. Bir öğrenci, bir programa kaydolmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.

Moda endüstrisi her zaman büyüyor ve bu nedenle endüstri liderleri her zaman tasarımcılar ve yenilikçiler arıyor. Bir tasarım programının mezunları moda tasarımcısı, stilist, trend tahmincisi, merchandiser, dergi gazeteci, etkinlik yöneticisi, halkla ilişkiler müdürü ve perakende alıcı gibi iş unvanlarında çok heyecan verici kariyer fırsatları keşfetme fırsatı bulmaktadır. Çoğu uluslararası fırsatı değerlendirir.

Moda diplomasına sahip olmak isteyenler, öğrenme kurumları konusunda birçok seçeneğe sahiptir. Birçok üniversite, uygun olan çevrimiçi sınıfları sunar. Seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki programı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Önerilen En güncel Unvan
  • Önerilen
  • En güncel
  • Unvan
IFA Paris
Paris, Fransa

Moda geleceği nedir ve teknoloji küresel moda sistemini nasıl etkileyecek? Bu tür bir ilk kurs, moda endüstrisinin karşılaşacağı zorluklara hazırlayacak.

Moda geleceği nedir ve teknoloji küresel moda sistemini nasıl etkileyecek? Bu tür bir ilk kurs, moda endüstrisinin karşılaşacağı zorluklara hazırlayacak. -
MBA
Tam zamanlı
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme