MBASTUDIES

Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları 3 İşletme Yüksek Lisansları Bak

Bir MBA, işletme yönetimi ve yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayan öğrencilere verilen lisansüstü bir derstir. Geleneksel olarak, Master of Business Administration programları, dünyadaki iş dünyasındaki liderlerin niteliklerine bireyler kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Birçok kişi, Sürdürülebilir Ekonomik Araştırmalar'da MBA nedir öğrenmek ister? Küresel ekonominin ve çevrenin mevcut durumu nedeniyle gittikçe daha fazla sayıda kuruluş, maliyetleri düşürürken çevre üzerindeki etkilerini azaltmanın yollarını arıyor. Bu program, öğrencilere çevre konularını keşfetmek ve bunlarla mücadele etmek için ihtiyaç duydukları araçları sunarak bunları nasıl yapacaklarını öğretmek ve yeni sorunlar doğduğunda yeni girişimci fırsatlar yaratmak için tasarlanmıştır. Çalışmaları boyunca, öğrenciler karmaşık çevre sorunlarını anlama ve analiz etmeyi öğrenebilir ve kısa ve uzun vadeli değişimlerin gezegenin ve küresel ekonominin geleceğini nasıl etkileyebileceğini ve başarılı, çevre dostu bir organizasyon.

Sürdürülebilir ekonomik araştırmalarda dereceye sahip olan kişiler genellikle güçlü bir ahlaki karaktere, doğuştan bir fedakarlık ve kıskanılacak bir iş anlayışına sahiptir. İlk iki özellik kendilerini hayatın her alanında iyi hizmet edebilirken, iş anlayışıyla onlara her alanda başarılarlarlar.

Yüksek lisans derecesinin maliyeti büyük ölçüde değişir. Bir birey okula gitmeyi seçtiğinde, programın süresi ve derslerin çevrimiçi veya dershaneyle sunulup sunulmadığı toplam öğrenim masrafını etkileyebilir.

Karbon tüketimini azaltmaya odaklanan giderek daha fazla işletme bulunduğundan, sürdürülebilir ekonomik araştırmalarda yüksek lisans derecesine sahip kişiler, birçok alanda heyecan verici birçok kariyer fırsatını keşfedebilirler. Mezunlar, hukuk, enerji, finans, hükümet veya turizm ve otelcilik sektörlerinde başarılı olabilirler. Operasyon müdürü, enerji danışmanı veya maliyet analisti gibi iş unvanlarına sahip olabilirler.

Online kurslar, zaten meşgul olan programlara sahip kişiler için esneklik sunar. Size yakın bir okul bulmak için aşağıdaki programda arama yapın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları Filter

Aberystwyth MBA

Aberystwyth University Business School
MBA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Aberystwyth MBA, üst düzey yönetim becerileri ve kavramlarını ve bunların pratik durumlarda uygulamalarını anlamanızı sağlar. MBA programına katılan bir kişi olarak, mevcut yö ...

Devamını oku

Online mba finans ve sürdürülebilirlik - cumbria üniversitesi (uk)

Robert Kennedy College
MBA
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Finans MBA ve Sürdürülebilirlik yeterlilik farklı finansal hizmet sektörlerinin sosyal, etik ve yönetim boyutları analizi ile sürdürülebilir finans alanında kapsamlı bir giriş ...

Devamını oku

Mba entegre sürdürülebilirlik yönetimi - quar

University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz
Yarı zamanlı MBA
Eki 2020
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Yarı zamanlı
<
5 dönem
Almanca
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

"Entegre Sürdürülebilirlik Yönetimi - quar" Zittau / Görlitz'in politikasının bir ifadesidir, yeni pazar ve uygulamaya yönelik programlar

Devamını oku