MBAProgramlari.com

Top Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisansları içinde Spor Yönetimi 2019/2020 Avrupa

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı(MBA), bir işletme okulunda lisansüstü programı tamamlayarak elde edilmektedir. Birçok okul işletme yönetimi alanında derece alabilmeniz için full time, part time ve online programlar sunmaktadırlar.

Spor Yönetimi MBA tüm yenilikçi insanlar spor endüstrisi oluşturmak yardımcı olmak içindir. Bu lisans programı yeteneklerini geliştirir sadece, ama aynı zamanda onları bazı iş becerileri öğretir. Bu şekilde Yani, kar artar ve kendi spor daha fazla popülerlik olsun.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

MBA Uzaktan Eğitim içinde Spor Yönetimi Avrupa

5 Sonuçlar Spor Yönetimi, Avrupa, Uzaktan Eğitim Filter

MBA - Spor Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi (Çevrimiçi)

Real Madrid Graduate School
e-Öğrenme 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Bu Yüksek Lisans Derecesi iş ve çalışma birleştirmek için gereken profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır.

Spor Yönetiminde Mba

Real Madrid Graduate School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid + 1 daha

Spor Yönetimi Yüksek Lisans derecesi Real Madrid, akademik mükemmellik, gerçek pratik vakalar ve spor sektöründe geniş bir iletişim ağına benzersiz bir pozlama birleştirir.

Mba - spor pazarlama uzmanlaşma

IMF Business School Portugal
e-Öğrenme Yarı zamanlı 720 saat Açık Kayıt Portekiz Portugal Online

Spor Pazarlama Bu MBA beceriler kazanmasını sağlamaktadır: spor pazarlaması, bir spor etkinliği ve bir spor varlığın tam işleyişini bilmek; , Stratejimizi destekleyen pazarlama planı analiz en uygun pazarlama kanallarını karar, böylece şirket için istenen sonuçları sağlanması bir iş stratejisi değerlendirmek; yaratma ve işin yürütülmesi için temel malzemeler, mastering bir şirketin işleyişini sağlayan farklı disiplinlerin yönü ve yönetimi için gerekli bilgi asimile.

Yönetim stratejileri ve spor organizasyonları mba yönetiminde usta

Campus Stellae Instituto Europeo
e-Öğrenme 6 - 12 aylar Eylül 2019 İspanya Santiago de Compostela

Usta bir yıl altı aydan az süresi ve maksimum vardır. bir yıl daha bir uzantısı seçeneği maliyeti vardır ...

İşletme Ve Yönetim Yüksek Lisans (MBA) - Spor Pazarlaması Uzmanlık

IMF Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Madrid

Bu yüksek lisans derecesi, kapsamlı bir spor pazarlamasının, bir spor etkinliğinin ve bir spor şirketinin faaliyetini bilmenizi sağlar; ticari bir stratejinin uygunluğunu değerlendirmek, temel aldığı pazarlama planını analiz etmek, en uygun pazarlama kanallarını vb. belirlemek, böylece şirketiniz için istenen sonuçları garanti etmek; Bir şirketin doğru işleyişine izin veren farklı disiplinlerin yönetimi ve yönetimi için gerekli bilgileri edinerek, bunların her birinin oluşturulması ve uygulanmasında temel ilkelere hükmedin.