Filter
MBA
Kuzey Amerika Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

En iyi Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisansları içinde Spor Yönetimi 2019 Kuzey Amerika

Öğrenciler genellikle iş dünyasında dışarı adım ve pahalı bir MBA yapmaya kendi karar akıllıca olup olmadığını merak ediyorum. Yakın zamana kadar, MBA en zor kısmı bir üst işletme okulu tarafından kabul başlamıştı. MBA sahip iki-ve-bir buçuk ve dört yıl ekstra değerlendirmesi deneyim arasındaki eşdeğer oldu. Bu MBA gerçek değerini anlamak bu gibi zamanlarda olduğunu.

Spor Yönetimi MBA öğrenciler, antrenörler, spor yöneticileri, işe alım, ajanlar ve eğlence faaliyetleri için yönetim gibi yüksek ücretli işler için uygulamak için fırsat verir. Spor endüstrisinin sürekli gelişimi ile, spor takımları artık başarısı için yönetim eğitimi sahip olmanın değerini kabul etmiş. Yönetiminde kapsamlı bilgi ve becerileri ile birlikte spor için gerçek tutku, spor takımları insanların ekipleri yol işe içine aradığınız artı faktörlerdir.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

MBA Uzaktan Eğitim içinde Spor Yönetimi Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Spor Yönetimi, Kuzey Amerika, Uzaktan Eğitim

Columbia Southern University

... [+]

Columbia Southern University'nin lisansüstü programları olağanüstü liderler üretmek üzere tasarlanmıştır.

İnsan Kaynakları Yönetim Yöntemleri İleri Pazarlama Örgütsel Araştırma ve Teori uluslararası iş Yönetim Bilişim Sistemleri Araştırma Yöntemleri İş Etiği Stratejik Yönetim ve İş Politikası [-]
Amerika Birleşik Devletleri Orange Beach
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Lynn University

Bir spor yönetimi MBA peşinde iken, sektörün geleceğini etkileyen sorunları incelerken kişiler arası ve iş büyümesi için en uygun ortamı oluşturmayı öğreneceksiniz. Ayrıc ... [+]

Bir spor yönetimi MBA ile intercollegiate veya profesyonel düzeyde bir atletizm yöneticisi ol. Bu ders dizisinde, Lynn çevrimiçi MBA programının spor ve fitness organizasyonlarının yönetimine sunduğu liderlik ve finansal becerileri uygulayacaksınız.

Bir çevrimiçi spor yönetimi MBA'sını takip ederken, sektörün geleceğini etkileyen sorunları incelerken, kişiler arası ve iş dünyası için optimal bir ortam yaratmayı öğreneceksiniz. Uzmanlığın staj gereksinimi ile başarılı bir atletik bölüm düzenleme konusundaki gerçek dünyadaki zorluklara yönetim teorisi ve pratik teknikler uygulayarak uygulama kazanıyorsunuz. Bu uzmanlık, üniversite, mesleki veya rekreasyonel olmak üzere spor idaresi alanının her seviyesinde değerli olmayan varlık haline gelmek için odaklanmış, yararlı bir takım beceriler sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boca Raton
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Winthrop University Online

Spor Pazarında bir konsantrasyon ile Winthrop Üniversitesi'nin çevrimiçi İşletme Yüksek Lisans (MBA) programı ... [+]

Winthrop Üniversitesi'nin çevrimiçi İşletme Yüksek Lisans (MBA) programı Spor Pazarlaması alanında bir konsantrasyon sunar

Anahtar becerilerinizi geliştirin:

Markalaşma ve mağazacılıkDonör gelişimi ve hayırseverlikEtkinlik tasarımıVeri analiziDijital medyaWeb akışıKariyer

Spor endüstrisinde, sürekli değişen bir organizasyon içinde büyümeyi hızlandırabilecek güçlü organizasyon liderlerine ihtiyaç vardır. Kamu finansmanının azalması ve eSpor, web akışı ve dijital medya gibi fırsatlar gibi sektördeki zorluklara göre nasıl dönüleceğini bilmek başarı için aynıdır.

Spor Pazarlamasında Yoğunlaşma

Donör Gelişimi ve Hayırseverlik DirektörüSatış Merchandising Başkan YardımcısıDijital Medya Kıdemli Müdürü... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Rock Hill
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku