MBAProgramlari.com

Top Uzaktan Eğitim İşletme Eğitimleri içinde Spor Yönetimi 2019

İşletme (MBA) Yüksek Lisans kendi ligde yönetiminde yüksek lisans programları vardır. MBA yönetimi eğitimi için geleneksel akademik tekliftir. Üniversiteler bir standart başlığına göre gelecek ve modern yöneticiler için bir hassas ve derin bir yeterlilik için iş sorulara cevap. Sık sık sadece bir program için bir şüphe noktaları olmadan MBA veya MBA ve Master of Science (MSc) veya Arts (MA) o Yüksek Lisans karşı kısaltılır.

Spor Yönetimi MBA tüm yenilikçi insanlar spor endüstrisi oluşturmak yardımcı olmak içindir. Bu lisans programı yeteneklerini geliştirir sadece, ama aynı zamanda onları bazı iş becerileri öğretir. Bu şekilde Yani, kar artar ve kendi spor daha fazla popülerlik olsun.

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

Uzaktan Eğitim MBA Derecesi içinde Spor Yönetimi

8 Sonuçlar Spor Yönetimi, Uzaktan Eğitim Filter

MBA - Spor Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi (Çevrimiçi)

Real Madrid Graduate School
e-Öğrenme 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Bu Yüksek Lisans Derecesi iş ve çalışma birleştirmek için gereken profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır.

Spor Yönetiminde Mba

Real Madrid Graduate School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid + 1 daha

Spor Yönetimi Yüksek Lisans derecesi Real Madrid, akademik mükemmellik, gerçek pratik vakalar ve spor sektöründe geniş bir iletişim ağına benzersiz bir pozlama birleştirir.

Mba - spor pazarlama uzmanlaşma

IMF Business School Portugal
e-Öğrenme Yarı zamanlı 720 saat Açık Kayıt Portekiz Portugal Online

Spor Pazarlama Bu MBA beceriler kazanmasını sağlamaktadır: spor pazarlaması, bir spor etkinliği ve bir spor varlığın tam işleyişini bilmek; , Stratejimizi destekleyen pazarlama planı analiz en uygun pazarlama kanallarını karar, böylece şirket için istenen sonuçları sağlanması bir iş stratejisi değerlendirmek; yaratma ve işin yürütülmesi için temel malzemeler, mastering bir şirketin işleyişini sağlayan farklı disiplinlerin yönü ve yönetimi için gerekli bilgi asimile.

Yönetim stratejileri ve spor organizasyonları mba yönetiminde usta

Campus Stellae Instituto Europeo
e-Öğrenme 6 - 12 aylar Eylül 2019 İspanya Santiago de Compostela

Usta bir yıl altı aydan az süresi ve maksimum vardır. bir yıl daha bir uzantısı seçeneği maliyeti vardır ...

MBA with Concentration in Sport Management

Columbia Southern University
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Orange Beach

İşletme Ve Yönetim Yüksek Lisans (MBA) - Spor Pazarlaması Uzmanlık

IMF Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt İspanya Madrid

Bu yüksek lisans derecesi, kapsamlı bir spor pazarlamasının, bir spor etkinliğinin ve bir spor şirketinin faaliyetini bilmenizi sağlar; ticari bir stratejinin uygunluğunu değerlendirmek, temel aldığı pazarlama planını analiz etmek, en uygun pazarlama kanallarını vb. belirlemek, böylece şirketiniz için istenen sonuçları garanti etmek; Bir şirketin doğru işleyişine izin veren farklı disiplinlerin yönetimi ve yönetimi için gerekli bilgileri edinerek, bunların her birinin oluşturulması ve uygulanmasında temel ilkelere hükmedin.

Spor Yöneticiliği MBA

Lynn University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boca Raton + 1 daha

Bir spor yönetimi MBA peşinde iken, sektörün geleceğini etkileyen sorunları incelerken kişiler arası ve iş büyümesi için en uygun ortamı oluşturmayı öğreneceksiniz. Ayrıca, uzmanlık staj gereksinimi ile başarılı bir atletik departman organize etmenin gerçek dünyadaki zorluklarına yönetim teorisi ve pratik teknikler uygulayarak pratik kazanacaksınız. Bu uzmanlık, ister mesleki, ister mesleki, isterse de eğlence amaçlı olsun, spor yönetimi alanında herhangi bir seviyede değerli varlıklar olmak için odaklanmış, faydalı bir beceri seti sunar.

İşletme Yüksek Lisans - Spor Pazarlaması

Winthrop University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rock Hill

Spor Pazarında bir konsantrasyon ile Winthrop Üniversitesi'nin çevrimiçi İşletme Yüksek Lisans (MBA) programı