$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Tedarik Yönetimi İşletme Yüksek Lisansları Bak

İşletme Yüksek Lisans işletme yönetimi ve yönetimi alanında lisansüstü çalışmalar sürdüren bireylere verilen bir derece. Genel olarak, öğrenciler iş imkânlarını ilerletmek ve kazanma potansiyellerini arttırmak için MBA peşinde. Satınalma Yönetimi alanında MBA nedir? Bu program, çeşitli organizasyon türleri için malzeme ve ürünlerin tedarikini stratejik olarak yön… Devamını oku

İşletme Yüksek Lisans işletme yönetimi ve yönetimi alanında lisansüstü çalışmalar sürdüren bireylere verilen bir derece. Genel olarak, öğrenciler iş imkânlarını ilerletmek ve kazanma potansiyellerini arttırmak için MBA peşinde.

Satınalma Yönetimi alanında MBA nedir? Bu program, çeşitli organizasyon türleri için malzeme ve ürünlerin tedarikini stratejik olarak yönetmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Programı oluşturan kurslar, öğrencilerin liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra, entelektüel düşüncesini uyararak böylece karmaşık konularla zamanında başa çıkabilecek donanıma sahip olmayı hedeflemektedir. Öğrenciler ayrıca tedarik zinciri yönetimindeki yeni ve değişen gelişmeleri inceleyebilirler.

Bu programın mezunları genellikle hayatta onları alacak birkaç istenen beceri ile donatılmıştır. Herhangi bir alanda kullanışlı güçlü organizasyonel ve yönetim becerilerine ek olarak, öğrenciler aynı zamanda küçük ve büyük ölçekli organizasyonlar için malzeme tedarik etme ve yönetme kabiliyetlerinden de kurtulabilirler.

Bir MBA maliyeti büyük ölçüde değişir. Okulun konumu, programın süresi ve eğitim modu (çevrimiçi veya sınıfta) gibi faktörler, nihai maliyeti etkileyebilir.

Rolün karmaşıklığı nedeniyle birçok organizasyon, satınalma yönetiminde yüksek lisans derecesine sahip bir kişiden yararlanabilir. Mezunlar, analist, lojistik, envanter kontrol müdürü, sistem destek yöneticisi, nakliye müdürü ve ambar operasyon müdürü dahil fakat bunlarla sınırlı olmayan birçok heyecan verici kariyer fırsatını takip etme fırsatı bulabilirler. Sahadaki birçok iş askeri ve hükümetle ilgilidir.

Bireylerin saygın kurumlardan bir dizi kendi MBA elde etmek için fırsat var. Bununla birlikte, nihayetinde hepsinin sona ereceği yer, bütçe ve mevcut yükümlülüklere bağlıdır. Çevrimiçi kurslar programlarında az esneklik olan bireyler için tercih edilebilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Alexander College - Cyprus
Larnaka, Kıbrıs Cumhuriyeti

Bu kurs hem öğrencilere hem de işletme profesyonellerine kamu / özel Satın Alma Pathway veya Yönetim Pathway aracılığıyla tercih ettikleri uzmanlık alanı içinde öğrenme, yönet ... +

Bu kurs hem öğrencilere hem de işletme profesyonellerine kamu / özel Satın Alma Pathway veya Yönetim Pathway aracılığıyla tercih ettikleri uzmanlık alanı içinde öğrenme, yönetme ve uygulama fırsatı sunması açısından hem esnek hem de benzersizdir. -
MBA
Tam zamanlı
18 aylar
Ingilizce
Kampüs