Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Uluslararası Güvenlik 2 İşletme Eğitimleri İncele

İşletme Yüksek Lisans (MBA), kariyerlerini yönetim pozisyonuna taşımak isteyen bireyler için harika bir seçenektir. Rolün mevcut bir pozisyonun ya da yeni bir pozisyonun ilerlemesi olup olmadığı, öğrenciler çeşitli iş ortamlarında lider olarak başarılı olmalarını sağlayan MBA programlarından değerli beceriler kazanabilirler.

Uluslararası Güvenlik bir MBA güvenlik sektörü içinde liderlik rolleri için profesyoneller hazırlayan bir yüksek lisans programıdır. Şirket güvenliğinin sürekli olarak saldırganların kuşatma altında olmasıyla, kuruluşların küresel güvenliği sağlamak için stratejik planların geliştirilmesine yardımcı olabilecek kaynaklara ihtiyaçları vardır. Bu programlardaki öğrenciler siber güvenlik, insan kaynakları, iş ve uluslararası güvenlik ve risk yönetimi jeopolitiği gibi konuları kapsayan iş ve güvenlik kurslarının bir kombinasyonunu alırlar.

Uluslararası Güvenlik programında MBA yapan öğrenciler, riskleri tanımlama ve kriz durumlarını yönetme gibi değerli beceriler kazanabilirler. Programlar ayrıca katılımcılara günlük hayatlarında nasıl daha güvenli ve daha dikkatli olmalarını öğretebilir.

Uluslararası Güvenlik alanında MBA maliyeti, kuruma ve özel programa bağlı olarak değişecektir. İlgilenen bireyler, masraflar ve mali yardımlarla ilgili güncel bilgileri almak için okullara ulaşmalıdır.

Güvenlik kaynaklarına ihtiyaç duyulan bu ortamda, Uluslararası Güvenlik derecesinde MBA derecesi olan mezunlar için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bu özel rollerden bazıları risk yöneticisi, uyum görevlisi, siber güvenlik analisti, durum tespiti danışmanı ve güvenlik müdürüdür. İş zekası ve teknik uzmanlığın birleşimi, mezunların bu rollerde başarılı olmalarını ve seçtikleri kariyer yolunda bir sonraki adımı atmalarını sağlayabilir.

Uluslararası Güvenlik programında MBA yapmaya ilgi duyanlar için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Kurumunuza ve programınıza ve programınıza göre esnekliğe bağlı olarak, geleneksel tam zamanlı programlardan yarı zamanlı ve sanal olanları seçebilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Siyaset Bilimi

L'Ecole de Guerre Economique

Şirketlerin maddi güvenliği sorunu artık günümüzde bilgisayar ağları ve internet yoluyla ekonomik hayatı etkileyen maddi olmayan tehditler sorunundan ayrıştıramaz. ... [+]

Şirketlerin maddi güvenliği sorunu artık günümüzde bilgisayar ağları ve internet yoluyla ekonomik hayatı etkileyen maddi olmayan tehditler sorunundan ayrıştıramaz.

Kurumsal koruma ve uluslararası güvenlik artık bir dizi teknik önlemle çözülemeyen stratejik konular.

Bu ihtiyaca siber güvenlik konusundaki küresel bir yaklaşıma cevap vermek için EGE, ilk eğitim kursları teklifinin bir parçası olarak Risk, Uluslararası Güvenlik ve RSIC Siber Güvenlik MBA'i başlatmaya karar verdi.

RSIC MBA , M1 Program Riskleri ve Ekonomik İstihbarat RIE yoluyla 2 yılda bir Bac 3 ile veya Bac 4 ile 1 yılda bir hazırlanabilir.

Sınıflar Perşembe ve Cuma günleri yapılır, haftanın geri kalanı şirkete adanmıştır. Saatlik hacim 525 saattir.... [-]

Fransa Paris
Ekim 2019
Fransızca
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
L'Ecole de Guerre Economique

Şirketlerin maddi güvenliği sorunu artık günümüzde bilgisayar ağları ve internet yoluyla ekonomik hayatı etkileyen maddi olmayan tehditler sorunundan ayrıştıramaz. ... [+]

Şirketlerin maddi güvenliği sorunu artık günümüzde bilgisayar ağları ve internet yoluyla ekonomik hayatı etkileyen maddi olmayan tehditler sorunundan ayrıştıramaz.

Kurumsal koruma artık bir dizi teknik önlemle ele alınamayan stratejik bir konudur.

Siber güvenlik ve risklere küresel bir yaklaşım için bu ihtiyacı karşılamak için, EGE Risk Yönetimi, Uluslararası Güvenlik ve Siber Güvenlik (MRSIC) yürütme programını başlatmaya karar vermiştir.

Bu eğitim, dönüşüm, rezerv veya aktif olarak güvenlik ve siber güvenlik, Risk Yöneticileri , kamu sektörü yöneticileri (polis, savunma vb.) İle ilgili tüm sektörlerdeki tüm profesyonellere yöneliktir.... [-]

Fransa Paris
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku