MBASTUDIES

Uluslararası Hukuk Çalışmaları MBA Dereceleri Hepsini İncele

İşletme Yüksek Lisans (MBA) iş alanında daha ileri bir kariyer peşinde ilgilenen öğrenciler için popüler bir eğitim yoludur. Bu programlar genellikle iki veya üç yıllık yoğun bir çalışma gerektirir ve çeşitli tatmin edici ve kazançlı iş kariyerlerine yol açabilir.

Uluslararası Hukukta MBA nedir? Bu çalışma alanı, tüm kesintisiz uluslararası iş operasyonlarının işlevinin arkasındaki yönetim uygulamaları ve yoğun yasalara odaklanmaktadır. Bu alandaki yüksek lisans derecesi, organizasyon, yönetim, iletişim, insan hakları, iş hukuku ve hükümet kursları içerebilir. Birçok program, öğrencilerin işletme, hukuk veya ilgili bir konuda bir lisans derecesini tamamlamış olmalarını gerektirir.

Uluslararası hukuk bilimcileri genellikle farklı insan türleriyle nasıl etkili iletişim kuracaklarını öğreneceklerdir. Bu yetenek çeşitli profesyonel veya kişisel ortamlarda faydalı olabilir. Bu tür bireyler, bu dereceyi kazandıktan sonra daha organize ve detay odaklı olabilirler.

Bir MBA kazanmanın maliyeti, farklı ülkelerde ve eğitim kurumlarının türlerinde değişiklik gösterebilir ve özel üniversiteler genellikle, kamu kolejlerinden daha yüksek öğrenim oranlarına sahiptir. Birçoğu, mali yardım, iş-çalışma programları ve burslarla okula para ödedi.

Uluslararası hukukta kariyer, kamu ve özel sektörler de dahil olmak üzere çok sayıda endüstriye yayılabilir. Bu eğitim geçmişine sahip birçok öğrenci, devlet kurumlarında avukatlar ya da politika yapıcılar olarak görevlerde bulunmaktadır. Mezunlar, Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği ve Uluslararası Af Örgütü gibi kurumlar için çalışmaya başladı. Pazarlama yöneticileri ve ticaret kolaylaştırıcıları gibi diğer hukuk pozisyonları özel firmalarda veya uluslararası şirketlerde bulunabilir.

Uluslararası hukukta yüksek lisans derecesi, dünya çapında bulunan birçok üniversiteden birinden kazanılabilir. Yurtdışında çalışmak, bu çalışma alanı için faydalı olabilir veya çevrimiçi kurslar veya yarı zamanlı programlar ile evden ders çalışmayı tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

1 Sonuçlar Uluslararası Hukuk Çalışmaları Filter

Uluslararası Iş Hukukunda Mba - Uyum Uzmanlık

ESLSCA Business School
MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Fransızca
Kampüs

Uluslararası İşletme Hukuku Yüksek Lisans sadece yüksek düzey hukuk öğrencileri için değil, aynı zamanda kendi faaliyet alanlarında ileri hukuki konularda uzmanlaşmak isteyen ...

Devamını oku